Yeni binada internet bağlatan ilk kişi olmak

Bu konuyu okuyanlar

Chinny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıkta da belirttiğim gibi yeni bir binaya taşındık ve internetimizi nakil ettirmek istiyoruz ancak oturduğumuz yeni binaya fiber altyapı geleli henüz 1 haftadan az oluyor. İnternette kapsama haritasına baktığımda adresimde fiber altyapı gözüküyor ve alabileceğim maksimum hız olarak 100 mbps yazıyor.Sorunum şu ki müşteri hizmetlerini arayınca bana binada internet bağlatan var mı diye bilgi almamı istediler.Nakil işlemini gerçekleştireceklerini ancak internetin olmama ihtimali olduğunu söylediler bu durumda faturayı dondurma şansımız da yokmuş çünkü daha önce 2 defa dondurmuşuz . Sizce internet hizmeti alamama ihtimalim varmı?Nakli gerçekleştirip internet kullanmacaksam boşuna fatura ödemek istemiyorum

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
767
Ne alaka hocam ama fiber olarak nakil olması lazım adsl çalışmaz çünkü.

gardenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben tt dan ayrıldım. Ayrılırken portumu bile kapatmışlar. Ben de aradım portumu açın ne alaka portu kapatıyorsunuz dedim. Sonra 2 hafta portum açılmadı. Ben de TT müdürlüğe gittim. Dedim siz neden portumu açmyorsunuz, en internet bağlatacağım. Ertesi gün hemen açtılar. Gitmek lazım, müşteri hizmetleri ile çözemiyorsunuz. Kısır döngüye giriyor.