Yeni binada alt yapı yok

Bu konuyu okuyanlar

gokseldedeee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba yeni bir binaya taşındık 1 ay oldu taşındığım gün interneti nakil ettirmek için aradım alt yapı yok dendi. Müdürlüğe gittim alt yapı yapılması için başvuru formu doldurdum ve ne kadar süreceğini sordum. 3 ay ve 6 ay arası bir cevap aldım. 23 nisanda twitter den CEO'ya mesaj attım alt yapı hakkında 1 aydır yok diye.Ertesi gün taşeron firmadan elemanlar telefon rögar kapaklarını açıp turuncu kablolar koyuyorlardı sonra kapatıp gittiler.O günden beri ses seda yok ne yapmam gerekiyor ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

helppppp!!!!!!!!!!!11

Son düzenleme:

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Beklemek tek çare sürekli rahatsız et bide.

gokseldedeee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hersey torpille mi olmak zorunda haci ya bi müdür tanisan ertesi gun ekipleri gonderip yaptiriyor tanidik olmayinca 2.3 senede bekliyorsun ULKEDEKI ADALET.

Rudolf

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Merhaba yeni bir binaya taşındık 1 ay oldu taşındığım gün interneti nakil ettirmek için aradım alt yapı yok dendi. Müdürlüğe gittim alt yapı yapılması için başvuru formu doldurdum ve ne kadar süreceğini sordum. 3 ay ve 6 ay arası bir cevap aldım. 23 nisanda twitter den CEO'ya mesaj attım alt yapı hakkında 1 aydır yok diye.Ertesi gün taşeron firmadan elemanlar telefon rögar kapaklarını açıp turuncu kablolar koyuyorlardı sonra kapatıp gittiler.O günden beri ses seda yok ne yapmam gerekiyor ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

helppppp!!!!!!!!!!!11
2 yıldır bekliyorum hâlâ çözüme ulaşamadık inşallah çözüme kısa sürede ulaşırsınız .