Yeni bilgisayar sıkıntılar

Bu konuyu okuyanlar

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Arkadaşlar yeni bilgisayarım çok şükür elime ulaştı´fakat bir sıkıntım var. Chrome'dan birşey indiriyorum saniyede 25kb indiriyor.Normalde internetim hızlı bunun sebebi nedir?İlk sorun bu.Birde maalesef windows crack.Format atmadan orjinale çevirebilir miyim?

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Mümkünse İDM kullanarak dene birde eğer internetinde sıkıntı yoksa olması gereken hızda indirecektir.

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Mümkünse İDM kullanarak dene birde eğer internetinde sıkıntı yoksa olması gereken hızda indirecektir.
İnternette bir sıkıntı yok hocam.İdm indirecektim zaten ama saniyede 25-50kb indiriyor.Gerçekten canım sıkıldı bu işe.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
O ISO'dan kurtulman gerek yani o yüzden format şart. İnternetten 50 TL civarına OEM key alabilirip deneme sürümünü tamamen aktifleştirebilirsin. :)

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
O ISO'dan kurtulman gerek yani o yüzden format şart. İnternetten 50 TL civarına OEM key alabilirip deneme sürümünü tamamen aktifleştirebilirsin. :)
Hocam n11'den windows 10 alsam bu işi nasıl yapabilirim?Birde nasıl aktif edeceğim şuan?

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
İnternette bir sıkıntı yok hocam.İdm indirecektim zaten ama saniyede 25-50kb indiriyor.Gerçekten canım sıkıldı bu işe.
Chrome ile ilgili bence diğer tarayıcları kullanmayı dene onlarda aynı sıkıntıyı çıkarıyorsa bilgisayar ile ilgili yazılımsal yada wifi kartı ile ilgili bir problem olabilir telefona tarayıcların setuplarını indirip pc ye atabilirsin onun dışında aklıma bişey gelmiyor daha bilgili bir arkadaş gelirse yardımcı olabilir son çare format.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hocam n11'den windows 10 alsam bu işi nasıl yapabilirim?Birde nasıl aktif edeceğim şuan?
Satın alacaksın mailine veya kayıt olduğun hesabına bildirim gelicek oradaki şifreyi saklayıp Microsoft'un sitesinden deneme sürümünü indireceğin ISO dosyasını kurup aktifleştir diyeceksin orayada şifreyi yazman gerek.

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Ekran Alıntısı.PNG

bu bölümde ürün anahtarını değiştir desem olur mu?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Satın alacaksın mailine veya kayıt olduğun hesabına bildirim gelicek oradaki şifreyi saklayıp Microsoft'un sitesinden deneme sürümünü indireceğin ISO dosyasını kurup aktifleştir diyeceksin orayada şifreyi yazman gerek.
Hocam detaylı anlatabilirmisin?

Hocam bu bilgisayarı yükselt dedim ve indiriliyor diyor şuan.Başka pc için usb oluştur demeyecektim değil mi?

@utkuversus @Death Mark @Görkem Say

Son düzenleme:

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Son düzenleme: