Yellow Claw - Summertime ft. San Holo [Official Music Video]

Bu konuyu okuyanlar

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Yellow Claw'ın New Blood albümü altında yazılan, Summertime Adlı projesi ile Nils reisin sesini duymuş olduk.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
bu adamı DJ Turn it up'la tanıdım. çok değişik bir müzik anlayışı var adamın. adamın sesi tam remix şarkılarda kullanmalık! :)

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Aynen. Yapmış yine yapacağını.
2:57 den sonrası bağımlılık yaptı. :(
Arkasında San Holo olduğu içindir ;) Trap Nation da We Rise şarkısı baya popüler olmuştu. Zaten NCS ve Trap Nation da ünlenen kişiler bu tarza dönüyor daha sonra Alan Walker gibi.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Arkasında San Holo olduğu içindir ;) Trap Nation da We Rise şarkısı baya popüler olmuştu. Zaten NCS ve Trap Nation da ünlenen kişiler bu tarza dönüyor daha sonra Alan Walker gibi.
Aynen öyle artık resmen ünlü olanların çoğu bu yollardan geçiyor niyeyse. önce bir djlik sonra şarkı yazmalar falan..

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Aynen. Yapmış yine yapacağını.
2:57 den sonrası bağımlılık yaptı. :(
O kısmı her duymama en az 2 defa tekrarlıyorum, bağımlılık yapıyor :p

Trap Nation adındaki çizgiyi aşıp Future Bass tarzına yöneldi, daha sonra JAEGER dahil bir çok prodüktör Trap Nation tarzına ayak uydurmaya başladı. Zaten bir prodüktörü ayakta tutan bu tür büyük hayran kitlesine sahip olan labellar, aslında bu tür projeleri paylaşan kanallar tam olarak label bile değiller ama label kalitesinde iş yürütüyorlar.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
O kısmı her duymama en az 2 defa tekrarlıyorum, bağımlılık yapıyor :p

Trap Nation adındaki çizgiyi aşıp Future Bass tarzına yöneldi, daha sonra JAEGER dahil bir çok prodüktör Trap Nation tarzına ayak uydurmaya başladı. Zaten bir prodüktörü ayakta tutan bu tür büyük hayran kitlesine sahip olan labellar, aslında bu tür projeleri paylaşan kanallar tam olarak label bile değiller ama label kalitesinde iş yürütüyorlar.
bunları paylaşanlar ün, telif hakları nedeniyle para kazanmıyorlar mı?

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
bunları paylaşanlar ün, telif hakları nedeniyle para kazanmıyorlar mı?
Benim görebildiğim yüzüne baktığımda prodüktörler bunlara iletiyor bunlar da beğenirse paylaşıyorlar (Beğenirlerse paylaşma olayı çok ünlü prodüktörler için geçerli değil, sonuçta ünlü prodüktörlerin hayran kitlesi var onları çekiyorlar paylaşımın pasif kalması söz konusu olmuyor.), mesela Trap Nation, Bass Nation, Chill Nation vs. aynı çatı altında olduğu için kendi websitelerinde hepsi için gönderim formu var. Trap City, Tribal Trap E-Mail yoluyla alıyor, geneli bu şekilde E-Mail'i tercih etmiş. Tabi Soundcloud'u kullananlar da var. Sadece tanıtım amaçlı paylaşıyorlar, mesela Trap Nation'ın prodüktörlerden ücret talep etmesine bile gerek yok, kanal çok aktif gelir sağlam. Fakat belirli ücret karşılığında beğenmedikleri parçayı bile paylaştırabilme ihtimali var gibi görünüyor. Telif hakkına gelirsek onlar karışmıyor, telifli olan müzikler/şarkılar için prodüktörden izin alınması gerektiğini açıklamada belirtiyorlar.
? The music and the background in the following video are not free to use, if you'd like to use the music in this video, please contact the artist.
? Müzik ve video arka plan, kullanmak için ücretsiz değildir, bu videoda ki müziği kullanmak istiyorsanız, sanatçıya başvurun.