Yazılım Güncelleştirmesinden sonra sim kart çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

serhat.31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung core prime(SM-G360H) telefonuma bilgisayar üzerinden yazılım güncelleştirmesi yaptım. Güncelleştirmeden sonra mobil veriyi açamadım telefonla arama yapamadım aynı zamanda arama ve mesaj da gelmiyor.Ayrıca yazılım güncelleştirmesi yapmama rağmen Android sürümü de yükselmedi hala sürüm 4.4.4
Bunu nasıl düzeltebilirim?

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Samsung core prime(SM-G360H) telefonuma bilgisayar üzerinden yazılım güncelleştirmesi yaptım. Güncelleştirmeden sonra mobil veriyi açamadım telefonla arama yapamadım aynı zamanda arama ve mesaj da gelmiyor.Ayrıca yazılım güncelleştirmesi yapmama rağmen Android sürümü de yükselmedi hala sürüm 4.4.4
Bunu nasıl düzeltebilirim?
*#06# yapar mısın imei numaran gözüküyor mu? Görünüyorsa bi imei sorgulama yap değişmiş mi diye, her iki durumda da güncellemeden kaynaklanmış bir sıkıntı olabilir.

serhat.31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
*#06# yapar mısın imei numaran gözüküyor mu? Görünüyorsa bi imei sorgulama yap değişmiş mi diye, her iki durumda da güncellemeden kaynaklanmış bir sıkıntı olabilir.
türkcell müşteri hizmetlerini aradım aynısını söyledi baktım bi sıkıntı yok dedi. güncellemeden sonra oldu bu yani imei'da bir sıkıntı yok

Reaksiyon puanı
16,118
başka simle dene olmadı malulen emekli olmuş o...

zambaklar

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Bir önceki sürüme dön. Samsung bu çakallığı yapıyor son zamanlarda. Bir arkadaşımın da başına geldi aynısı

zambaklar

Asistan
Reaksiyon puanı
45
önceki sürümü indirip ODIN ile flashlamak gerekiyor