Yardımcı Olabilecek Arkadaşa 6 Aylık Rs Premium

Bu konuyu okuyanlar

CbIHTON

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kelimenin tam anlamıyla beynim durdu son çare eski dost SDN üyelerinden yardım bekliyorum yardımcı olabilecek arkadaşa 6 aylık Rapidshare hesabı hediye edeceğim ( içimden geldi :) ) gelelim soruna

Elimden acronics ile alınmış bir backup var yurtdışından yollandı almanca bir XP pro X model notebook a ait benim tek yapmam gereken herhangi model bir notebook buna restore edip yine yurtdışından yollanan Pcmcia LAN kartını takıp endüstriyel bir uygulamayı çalıştırmak ama ne yaptıysam PCMCIA slotuna taktığım Wireless LAN kartını aktif edemedim ve beynim durdu p.tesi bunu teslim etmem lazım yarında denize gitmek istiyorum varmı yardımcı olabilecek

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
1. Necatinin dedigi gibi Driver kurdun mu.
2. si notebook uzerinde wifi i acip kapatmak icin bir acma kapatma dugmesi olabilir. benim laptopda var boyle birsey. o slotta gucu acip kapatiyor galiba.
3. sistem almanca ve sen almanca bilmiyorsan yanlis islem yapiyor olabilirsin.
4. PCMCIA slotunun driver ini guncelemen :)

umarim yardim ci olur. isine yararsa burada yazarsin ve RS accountunu buradan ilk isteyene verirsin. :) bende premiumum.

CbIHTON

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tüm yorumlar için teşekkür ederim 1 arpa boyu yol alamadım
hata mesajı şu " this device cannot start code 10" bunun iki nedeni var diye biliyorum
1 donanım bozuk 2 driver sorunlu 1. şık değil diğer notebooklarda sorun yok 2. si sanırım ama bana yollayan firma da altını çize çize boyle bir sorun olabileceğini belirterek güncel driver yollamış ama olmuyor wireless card ın markası aynen şöyle yardımcı olabilirsiniz belki " Symbol spectrum 24 LA302x

JonMr

Asistan
Reaksiyon puanı
0
durduğunuz driverları silin ve/veya donanım aygıtlarından cihaza ait soru işaretli ibare varsa sağ tıklayıp kaldır/sil deyip, reset atın.
http://tinyurl.com/35e64cu adresindeki sürücüyü kurup çalıştırmayı deneyin.
iyi günler.

CbIHTON

Asistan
Reaksiyon puanı
0
durduğunuz driverları silin ve/veya donanım aygıtlarından cihaza ait soru işaretli ibare varsa sağ tıklayıp kaldır/sil deyip, reset atın.
http://tinyurl.com/35e64cu adresindeki sürücüyü kurup çalıştırmayı deneyin.
iyi günler.
dostum verdiğin driver 4100 serisi için benim kart LA302x yinede yardımın için teşekkürler

Fiberadam

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Once karti takip sonra driver kurulumu mu yaptin , yoksa once driveri kurup sonra karti mi taktin?

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Şimdi aldığın image'i birebir aynı donanımda çalıştırabilirsiniz ve çalıştığında verim alabilirsin. Aynı donanımlı bir makinaya mı aktarıyorsun yedekleri?

netfaruk

Doçent
Reaksiyon puanı
11
eminimki bir çok kişi rs hesabı için yazdığımı düşünürler diye cevap yazmamıştır. işletim sistemin sp2 ise sp3 e güncellemeyi dene yada elinde sürücüleri varsa zorlayarak yükle yani aygıt yöneticisinden sürücü yüklerken "Arama. Yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim" seçeneği ile yüklemeyi dene.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
buradakı sıkıntıyı senden çok merak ettim şimdi. ya image yada elindeki kart bozuk ama sorun image da çünkü notebook a ait imajı dekstap a kurmussun anladığım kadarı ile..

sistemin güncellemelerini açarsan büyük ihtimalle KORSAN die bağıracaktır..elindeki image ile sistem uyumsuz..

Son mesajlar