Yardım! LG E-500 Notebook Ekran Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ya_ma_ka_si

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar dizüstü bilgisayarımı normal kullanırken bi anda kapandı sonra tekrar açıldı. Bi 15-20 dk kadar power düğmesine bastığımda açılıyor gibi oluyor 1-2 saniye sonra kendiliğinden kapanıyordu. Şimdi ise bilgisayar açılıyor fakat ekranda okunmayacak derecede ışıksız bir görüntü var. Sanki ekranda bir ışık var renklerin gelmesi için fakat o çalışmıyor gibi. Bilgisayarın parlaklık ayarlarında filan bir sorun yok. Masaüstü bilgisayar monitörüne bağladığımda gayet normal çalışıyor. Fakat dediğim gibi dizüstü ekranında okunmayacak derecede silik karanlık bir görüntü var. Çok dikkatli bakıldığında beyaz ve tonları görülebiliyor. Acaba sorun nedir ? Donanımsal bir sorun ise nerede nasıl yaptırabilirim. Ankara'da ikamet ediyorum. İyi günler.

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Aynı pc bende de var ama böle bi sorun yaşamadım :S servisine götür bence donanımsal bir sorun var..

ya_ma_ka_si

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
servisi hakkında bilginiz var mı peki adres olarak nette araştırdım bulamadım :S İstanbul'da olanını bulabildim sadece sizde garanti belgesi filan mevcutsa bakabilir misiniz? Teşekkürler.

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
servisi hakkında bilginiz var mı peki adres olarak nette araştırdım bulamadım :S İstanbul'da olanını bulabildim sadece sizde garanti belgesi filan mevcutsa bakabilir misiniz? Teşekkürler.

LG destek hattı: 444 6 543

Bu numaradan gerekli bilgileri alabilirsin..

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
kardes ekranla ilgili sorun florasanlardandır benim monitörde olmustu tgötürdüm bi yere adam actı yanımda uzun ince beyaz florasanı cıkardı değiştirdi düzeldi :D seninde öyledir büyük ihtimal

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
LCD Panel gitmiş.. Garantisi varsa değerlendir.. Garantisi bitmişse anlayan biri değiştirebilir.

Benim Ankara'da çalıştığım bir firma var. Sadece dizüstü bilgisayar üzerine çalışıyorlar. Bilgisayarının garantisi bitmişse yardımcı olabilirim. Çok uygun fiyatları var.