[Yardım] Lenovo Vibe z2 Pro

Bu konuyu okuyanlar

LonedLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni bir telefon olarak Lenovo'nun Vibe z2 Pro modeli tasarım olarak, geniş ekranı ve 4k mAh bataryası ile dikkatimi çekmiş durumda.
Cihazı kullanan, inceleyen biri var ise fikirlerini almak isterim.
Ayrıca cihazı teknoloji marketlerde aradığımda ya stoklarda kalmamış ya da hiç gelmemiş durumda.
Yurt dışı girişli cihaz kullanmak isteyen birisi değilim.
Türkiye cihazı 2 yıl garantili bir vaziyette nerede bulabilirim bilgi verebilirseniz sevinirim.
Bir diğer konu ise aksesuarlar; telefonculara cihazı sorduğumda ilk kez duyanlar oldu. Slim armor, silikon kılıf, kırılmaz cam filmi vs. ürünleri bulabilir miyim?
Ürün Türkiye'de tam olarak yer edinememiş durumda.

Not : Ankara'da yaşıyorum.

LonedLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Seri dönüşünüz için teşekkürler..
Fiyat olarak o meblağlarda ne önerebilirsiniz?

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Xperia Z3 ya da Htc M8 baka bilirsiniz bu fiyat aralıgında cok iyi telefonlar inceleyin kendi kullanım alişkanlıklarınıza göre seciminizi yaparsınız

LonedLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia aslında aklımdaki bir diğer ürün. Eğer aradığım niteliklerde Lenovo bulamaz isem z3 alacağım.
Kendimce kıyaslamam gerekirse kağıt üzerinde tek farkları kamera. Sony'nin kamerasına diyecek hiç bir sözüm yok gerçekten çok iyi.
Fakat arada 300 liralık bir fiyat farkı çıkıyor. (Güncel Fiyatı : 2099TL)
M8'e gelecek olursak metal kasa piyasadaki diğer telefonlarda olmayan bir özellik. Tasarımı çoğu kişiyi kendine hayran bıraksa da tasarım olarak hiç ısınamadığım bir cihaz.
Onunda en büyük artısı bana göre yüksek ses çıkışı. Fakat 4 MP'lik kamerası gerçekten tatmin edici değil.

stompdowncan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia aslında aklımdaki bir diğer ürün. Eğer aradığım niteliklerde Lenovo bulamaz isem z3 alacağım.
Kendimce kıyaslamam gerekirse kağıt üzerinde tek farkları kamera. Sony'nin kamerasına diyecek hiç bir sözüm yok gerçekten çok iyi.
Fakat arada 300 liralık bir fiyat farkı çıkıyor. (Güncel Fiyatı : 2099TL)
M8'e gelecek olursak metal kasa piyasadaki diğer telefonlarda olmayan bir özellik. Tasarımı çoğu kişiyi kendine hayran bıraksa da tasarım olarak hiç ısınamadığım bir cihaz.
Onunda en büyük artısı bana göre yüksek ses çıkışı. Fakat 4 MP'lik kamerası gerçekten tatmin edici değil.
HTC E8'e bakabilirsin. 13MP arka kamera ve plastik tasarım. Teknik özellikleri kamera dışında M8 ile aynı. Memnun eder alırsan. Unutmaman gerektiği 5'' değil 6'' alıyorsun eğer HTC tercih edersen.