Yaptığım Oyun Hakkında Görüşleriniz - Finger Platformer

Bu konuyu okuyanlar

tkapsal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar, 2 Türk geliştirici olarak ürettiğimiz bu oyunda, Shiftdelete.net ailesi olarak sizlerin de desteğinize ihtiyacımız var. Vaktinizi ayırıp oyun hakkında eksikler, güncellemeler ve fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. Eğer oyunu beğendiyseniz, 2 dakikanızı ayırıp yıldız değerlendirmesi yapabilirseniz çok sevinirim. Zamanınızı ayırıp bizi desteklediğiniz için teşekkürler!

Google Playstore linki: Finger Platformer - Google Play'de Android Uygulamaları

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Oyunu hangi dilde, hangi platformu kullanarak geliştirdiniz?

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
PC versiyonunu yapma imkanınız var mı ?

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Teşekkürler, inceleyeceğim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Oyunu inceledim.

1- Yükleniyor ekranı güzel. Ama daha fazla süslenmesi lazım.
2- Oyun içi durgunluk da mevcut. Geçilen çizgi başına veya 5,10 çizgi başına yeni animasyonlarla ilgi çekici olmalı.
3- Unity kaynaklı olabilir belki bilemeyeceğim Google Oyun uygulamasının son sürümünü indirmeden oyunu oynatmadı.
4- Google Oyun uygulamasına bağlanmak istemememe rağmen her yandığımda zorla git kullanıcı adı oluştur kardeş diyor. Hoş değil.
5- Oyun müziğini hiç beğenmedim. Mecbur sesi kapatarak oynadım.

Süslenir püslenir animasyonlarla ilgi çekici hale gelirse daha güzel olur.

Süs olayı ile ilgili size önerebileceğim bir oyun: Super Hexagon

tkapsal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
PC versiyonunu yapma imkanınız var mı ?

belki ilerideki zamanlarda.

Teşekkürler, inceleyeceğim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Oyunu inceledim.

1- Yükleniyor ekranı güzel. Ama daha fazla süslenmesi lazım.
2- Oyun içi durgunluk da mevcut. Geçilen çizgi başına veya 5,10 çizgi başına yeni animasyonlarla ilgi çekici olmalı.
3- Unity kaynaklı olabilir belki bilemeyeceğim Google Oyun uygulamasının son sürümünü indirmeden oyunu oynatmadı.
4- Google Oyun uygulamasına bağlanmak istemememe rağmen her yandığımda zorla git kullanıcı adı oluştur kardeş diyor. Hoş değil.
5- Oyun müziğini hiç beğenmedim. Mecbur sesi kapatarak oynadım.

Süslenir püslenir animasyonlarla ilgi çekici hale gelirse daha güzel olur.

Süs olayı ile ilgili size önerebileceğim bir oyun: Super Hexagon

İncelediğiniz için teşekkür ederim. Evet google play oyunları opsiyonel olarak sunmam gerekliydi bunu hatırlattığınız için teşekkür ederim.
Oyun içi durgunluktan kastınız optimizasyon sorunuysa eğer, bunun üzerinde çalışıyorum halen.
Evet oyunu süslemek kesinlikle çok önemli, daha çok yeni ve bana önerdiğiniz uygulamayı inceledikten sonra yeni şeyler eklemek istiyorum.
Oyunda kullanabileceğim müzik malesef sınırlı. çünkü güzel müzikleri kullanırsam telif ihlali yiyebilirim. ama ilerideki zamanlarda kendi oyun müziğimizide üretebiliriz.