Yanlişlşikla kulacilar kiminda ki̇ hesabimi si̇ldi̇ masaütündeki̇ çoğu şey si̇li̇ndi

Bu konuyu okuyanlar

elundad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yanlişlşikla kulacilar kiminda ki̇ hesabimi si̇ldi̇ masaütündeki̇ çoğu şey si̇li̇ni̇ lütfen yardim edi̇n ? Nasil geri̇ alabi̇li̇ri̇m not belgeleri̇ si̇li̇ni̇ klosreler si̇li̇ndi̇ masa üstündeki̇ napabi̇li̇ri̇m ?

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
İşletim sisteminiz nedir?

elundad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
recover yaptım ama klasorleri göstermiyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Recuva adlı programı deneyebilirsiniz:
Download Recuva | Recover deleted files, free!
Verileri kurtarmakta ne kadar gecikirseniz bir o kadar verileri kurtarma ihtimaliniz azalır.
Belki ShadowExplorer adlı program da verilerinizi kurtarmak konusunda yardımcı olabilir:
ShadowExplorer.com - Downloads
bir şeysoracağım recorvey da sağda simgeler var yeşil sarı kırmızı ne işe yarıyor

Son düzenleme:

elundad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Recuva adlı programı deneyebilirsiniz:
Download Recuva | Recover deleted files, free!
Verileri kurtarmakta ne kadar gecikirseniz bir o kadar verileri kurtarma ihtimaliniz azalır.
Belki ShadowExplorer adlı program da verilerinizi kurtarmak konusunda yardımcı olabilir:
ShadowExplorer.com - Downloads
bir şeysoracağım recorvey da sağda simgeler var yeşil sarı kırmızı ne işe yarıyor kırmızı dos
Burada Recuva'nın kullanımı video ile anlatılmış:

benim nerden baksan hepsi kırmızı

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
bir şeysoracağım recorvey da sağda simgeler var yeşil sarı kırmızı ne işe yarıyor kırmızı dos

benim nerden baksan hepsi kırmızı
Üzerine veri yazılmış demek ki. Veriler silindikten sonra bilgisayarda iş yapmamaya çalışmanız lazımdı. Kurtarabildiklerinizi kurtarın.

elundad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Üzerine veri yazılmış demek ki. Veriler silindikten sonra bilgisayarda iş yapmamaya çalışmanız lazımdı. Kurtarabildiklerinizi kurtarın.
benim içiçn önemli olan şey metin belgesi masaütündeydi o silindi o nu alsam yeter bana

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Aslında Linux kurup dosya kurtarmak denenebilir. Linux bu konuda çok başarılı ama bilgi seviyenizi bilmiyorum tabi.