Yandex.disk virüs bulaştırdı

Bu konuyu okuyanlar

Cpt Price

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Selam dün yandex.disk indirdim indirmez olaydım önce sistem bir kasmaya başladı pek takmadım sonra bir dosya değiştirmek istediğimde şu uyarıyı alıyorum https://i.hizliresim.com/mMJZYR.png ilerleyen zamanlarda programı kaldırıp Eset Nod 32 ile taradım sorun yok programı kaldırdığım gibi düzeldi pc hala varmıdır virüs falan

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bulduysa sıkıntı yok.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Yandex.Disk
Ürünü sitesinden mi indirdiniz? Farklı bir yerden indirdiyseniz, sıkıntı yaratmış olabilir. Dosya ve klasör izinlerine müdahale etmiş gibi görünüyor.

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Selam dün yandex.disk indirdim indirmez olaydım önce sistem bir kasmaya başladı pek takmadım sonra bir dosya değiştirmek istediğimde şu uyarıyı alıyorum https://i.hizliresim.com/mMJZYR.png ilerleyen zamanlarda programı kaldırıp Eset Nod 32 ile taradım sorun yok programı kaldırdığım gibi düzeldi pc hala varmıdır virüs falan
devam de gitsin.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Yandex disk'in böyle bir duruma sebebiyetini düşünmek biraz tuhaf geliyor bana. Farklı bir işlevden kaynaklanmış gibi daha çok... Kaldırdınız, tarama yaptınız, çözülmüşse sorun yok demektir daha.

Cpt Price

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Yandex disk'in böyle bir duruma sebebiyetini düşünmek biraz tuhaf geliyor bana. Farklı bir işlevden kaynaklanmış gibi daha çok... Kaldırdınız, tarama yaptınız, çözülmüşse sorun yok demektir daha.
O gün bilmediğim bir siteden crak içeren bir oyun indirdim oyunu boyutu fazla olduğu için rusça indirmişim tabi bu sorunu için en az 10 siteden türkçe yama indirdim oyunla alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama o arkası kesilmeyen yama dosyaları ile alakalı olduğunu düşünüyorum burada Yandex disk bahsetme sebebim ise Yandex disk silince pc düzeldi.

Tarama Sonucu: Hızlı Resim - Ekran Alıntısı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Evet öyle yapınca oluyor ama daha öncesine kadar olmuyordu ve bu sorun olmadan önce Windows + Q tuşlarına aynı anda basınca arama kısmı çıkıyordu ama bununda çalışmadığını anlayınca baya sinir oldum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yandex.Disk
Ürünü sitesinden mi indirdiniz? Farklı bir yerden indirdiyseniz, sıkıntı yaratmış olabilir. Dosya ve klasör izinlerine müdahale etmiş gibi görünüyor.
Hızlı Resim - Ekran Alıntısı52

Son düzenleme:

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
( C ) eset nod 32 kullanıp hala virüs yediğinizde suçu başkasından biliyorsunuz ya 2019 oldu hala değişemediniz...

<Burak>

Asistan
Reaksiyon puanı
25
En baştan bilgisayarında lisanslı antivirüs olsaydı kafan rahat olurdu. :) Norton öneriyorum.

Spectraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Yandex'i hiç bir zaman kullanmadım hiç hoşuma gitmeyen internet tarayıcı.Antivirüs programı indir Avast olabilir.