Yandex Disk Kapasite Artırma +10GB +32GB +5GB

Bu konuyu okuyanlar

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Yandex Disk bulut uygulaması akıllı telefon, bilgisayar ve internet olan her herden erişebilmenizi sağlar. Servisi internet tarayıcınızla kullanabilirsiniz. Windows, iOS ve Android, Symbian uygulaması mevcut. Bu listedeki işletim sistemlerine ek olarak Linux ve MeeGo işletim sistemleri ile de WebDAV protokolü üzerinden erişebilirsiniz.

Ek disk alanı nasıl kazanılır?

Arkadaşlarınızı davet edin.
Arkadaşınıza 1 GB hediye edin ve davet edilen her kişi için Disk'inizde +0,5 GB ek alana sahip olun. (Toplamda 10GB)

Medya dosyalarının otomatik yüklenmesi
Yandex.Disk'te medya dosyalarının otomatik yüklenmesini ayarlayın ve 6 ay 32 GB alana sahip olun.

Yandex.Browser
Yandex.Browser indirin ve yıllık 5 GB'lık alana sahip olun.

nwgNFQl.png

HYuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Yandex disk'e bilgisayarımdan bir sürücü gibi erişmek istiyorum, böyle bir yöntem bilen var mı

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Yandex disk'e bilgisayarımdan bir sürücü gibi erişmek istiyorum, böyle bir yöntem bilen var mı
Tabi kullanabilirsin.

1. Bilgisayarıma sağ tıkla ve Ağ sürücüsüne bağlan tıkla.
2. Sürücü harfini seç. Örneğin Y:\
3. Klasör kısmına https://webdav.yandex.com.tr sunucu adresini gir.
4. Oturum açıldığında yeniden bağlan seç.
5. Son/Bitir tıkla.
6. Bilgisayarımda Ağ sürücüleri kısmında sürücü görünecek. İlk girişte kullanıcı adı ve şifre soracak. Hatırla dersen bir daha sormaz.

Ayrıca YandexDisk uygulaması kuruluysa ağ sürücüsü oluşturmadan C:\Users\KULLANICI ADIN\YandexDisk\ ve Computer\Yandex.Disk klasörlerini kullanabilirsin.
Kapasiteyi dikkate alma. :)
İyi günlerde kullan.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada henüz Yandex Disk kullanmıyorsanız referans linkim ile başlayabilirsiniz. siz 1GB ben 0.5GB kazanıyorum.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Referansın kullanılmasın için Yandex Disk uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekli.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Yandex Disk kullanımı daha sade ve basit geliyor. Yardım dosyaları dahil her şeyiyle türkçe.

mustifb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 6 aylık 32 GB ve browser'i indirerek 5 GB kazandım. Ancak bu süre dolunca ne olacak, benden zorla para mı alacak. Aynısı "dropbox" içinde geçerli 50 GB oradan almıştım, 2 yılın dolmasına 1 yıl kaldı. Sonra ne olacak bilmediğim için bişey yüklemeye korkuyorum.

Msfk

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ben 6 aylık 32 GB ve browser'i indirerek 5 GB kazandım. Ancak bu süre dolunca ne olacak, benden zorla para mı alacak. Aynısı "dropbox" içinde geçerli 50 GB oradan almıştım, 2 yılın dolmasına 1 yıl kaldı. Sonra ne olacak bilmediğim için bişey yüklemeye korkuyorum.

Büyük ihtimalle hiç bir şey yükleyemezsin daha dosya kotan dolunca.Ama yinede buradan iletişime geçebilirsin ;
http://contact2.yandex.com.tr/default/

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
upload çok yavaş yandex dısk , google drıveda yarım saatte 25 dosya aktardım dun , yandexte 2.30 saat surdu

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Dropbox ve Yandex kullanıyorum memnunum ikisinden de

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Anlayamadığım bişey var. Disk'e telefondan bağlanırken bu buluta nereden ulaşacak ? Wi-fi, internet? Bunu anlayamadım bilgi verebilirmisiniz ?

EDİT: Yani söylemek istediğim mesela diskimde müzik var ben bunları o diske girip dinleyebilecek miyim ? Yoksa onları indirmem mi gerekecek ?

abays12

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yandex disc inanılmaz bir rahatlı telefonda da kurulu, lazım oldumu pat açıyorum.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Anlayamadığım bişey var. Disk'e telefondan bağlanırken bu buluta nereden ulaşacak ? Wi-fi, internet? Bunu anlayamadım bilgi verebilirmisiniz ?

EDİT: Yani söylemek istediğim mesela diskimde müzik var ben bunları o diske girip dinleyebilecek miyim ? Yoksa onları indirmem mi gerekecek ?

Bir dosyaya (müzik, video) tıkladığında önce komple indiryor ve daha sonra çalıyor. Stream yok yani. Yanlış hatırlamıyorsam 4shared medyaları stream olarak çalıyordu. Yani bir yandan inerken müziği dinleyebiliyordun. Ancak onda da 90 gün hesaba girmezsen tüm dosyalar siliniyor. ve bir ara Türkiye'de mahkeme kararıyla erişemiyorduk. Şimdi durum nedir? (DNS aktif bakamıyorum)
wifi-GSM ise sana ilk kurulumda Wifi haricinde bağlantı kurulup kurulmayacağını bir defaya mahsus soruyor. Ayarlardan değiştirebiliyorsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam ben google drive kullanıyorum yüklediğim fotoğrafları ben hicbiyerde paylaşmadığım sürece başkaları görebilirmi?

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Şimdi bu browseri indirip kullansam verirmi alan devam ediyormu ?

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
hayırlı olsun güle güle kullan.

mixer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 2 yıldan fazladır dropbox kulanıyorum... kabul ediyorum yandex kadar olmasada kapasitesi... en azından 2 yıldır sıkıntı yok... peki yandex kullanım süresi ne kdrdır.. bilen varmı..az önce bende 1 tane yandisk açtım aşağıda davet linki verdim...

https://disk.yandex.com.tr/invite/?hash=J795IOMP

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Davetiye dışındakiler geçici. Sorunlu sürümü kurduğumuz halde 200GB alamadık ya ona yanarım.

mixer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorunlu sürüm hala devam ediyor mu...
ben az önce yandex tarayıcı kurdum hala da gelmedi 5 gb

Serhanas35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
42 gb alanım var yandex disk te mail ru 1tb google drive 15gb one drive 50gb :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nası yaptın la bizede söyle bizde yapak sonuçta hepimiz kardeşiz , bu kavga ne diye :D

TheToweler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yandex.Disk Destek Ekibi'nden 200GB (sınırsız süre!)
10 GB Disk'e kayıt olduğum için (sınırsız süre)
32 GB fotoğraf ve videoların yüklenmesi için (sınırlı süre)
2014 yılbaşı hediyesi 2014MB (sınırlı süre)

200GB Nasıl aldığımı sizlere söyleyeyim yandex disk programını ekip geliştirirken yanlışlıkla işletim sistemini bozan bir güncelleme verdiler. Daha sonra bu güncelleme yüzünden bazı kişilerin bilgisayarları çökmüş. Ekipte özür dilemek için sınırsız süreyle 200GB alan göndermişti.

Pv1nmd.png

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim Yandex Diskte 244 GB, Arkadaş 20 Gb olsun diye neler yapıyor. benim neden böyle oldu anlamadım. Aktif olarak kullanıyordum, uyarı geldi okeyledim ARttı, birdaha onayladım tekrar arttı.. (244GB Alanda 209 GB boş)