Yalın ULTRANET LİMİTSİZ

sgurakan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
30 EKİM itibariyle sözleşmem sona eriyor. Yalın ULTRANET LİMİTSİZ tarifesine geçmeyi planlıyorum. şuan aktif durumda olan sabit telefon numaramı iptal ettirmeden geçebilecek miyim ? yoksa önce sabit numaramın iptalini mi sağlamam gerekiyor.

Yalın ULTRANET LİMİTSİZ
tarifesine geçmek için telekom md. lüğüne gidip başvurmak mı yoksa çağrı merkezi yetkilileriyle tarifeye geçiş yapabilir miyiz ?

16Mbps'ye kadar hız seçeneğini düşünüyorum. Bağcılar Mahmutbey deyim. Dün görüştüğüm çağrı merkezi yetkilisi, hattınız destekliyor yalnız mağdur olmamanız için Telekom md. lüğüne gidip bilgi alabilirsiniz dedi. 16 mbps hız da sorun yaşarmıyım acaba diye düşünüyorum..

paket_netdisk_hediyeli_ultranet_limitsiz.jpg
Yalın ULTRANET LİMİTSİZ
Paket Fiyatı​

TL64
Sabit Fiyat (aylık)​

TL15
Hız​
16
Mbps'ye
kadar
Kota​
Limitsiz
Adil Kullanım Noktası​
50 GB
Kota Aşım Ücreti​

-

hakan_25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yalın tarife de telefon olmaz öncelikle iptalini yaptır.Sonra bölgen büyük ihtimal destekliyordur. Tarife zaten 16 mbite kadar hattın neyi desteklerse o kadarını alırsın . Saha dolabın fiber ise dolaptan sonraki kablo ve bina tesisatıda sıkıntı yoksa 16 mbit'i alırsın.

sgurakan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yok fiber olmayacak. normal adsl bağlantısı.. ttnet ile görüşmemde , hattınızı iptal etmeseniz dahi yalın paketine geçişi yaptırabilirsiniz demişlerdi. zaten önce yalın tarifesine geçip ardından sabit hattımı kapatacağım. tabi bunun için telekom md. lüğüne gitmem gerekecek. forumda ttnet destek üyelemiz den de yardımcı olmalarını istiyorum.