Yak yik parcala server

Bu konuyu okuyanlar

Mx0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaslar.Render ve grafik alaninda cizimler yapan ve yazilim gelistiren biriyim.basimdan gecen olayi sizlerle paylasmak istedim.Bu konuda cihaz arayisina girdim ve MSI GT80S modelini aldim.Cihazi teslim alir almaz ise koyuldum ve acik kaynak ubuntuyu cihaza kurdum.Cizimin bltmesine cok az kalmisken bgisayar aniden kapandi.tekrar actigimda ekran da goruntu yok ve kablo kokusu vardi.He men paketledim ve aldigim firmadan degisim istedim.Sagolsun 3 gun icerisinde 2. MSI GT80S geldi. ilk cihaza yaptigim islemlerin aynisini buna da yaptim.2 gun gayet guzel calisti 3. Gunun aksami ekran yine tekrar birden gitti.Muster I hizmetlerini tekrar aradim onlarda bu duruma cok sasirdigini ve degisim yapabileceklerini ama teknik servis gozetiminde olaacagini soyledi Ben ise cihazi kargoya verip Istanbul hareket ettim.3. Bilgisayarida teknik servis gozetiminde yaktim.olayin sonunda ellerinde baska olmadigini ve iade yapacaklarini soylediler.Simdi sizden istegim render ve grafik agirlikli server tavsiyesi istemem.Serverda ekran karti olarak k80 modelini dusunuyorum.Sizin bana tavsiyeniz nedir ? Tesekurler

Mx0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Güncel Tesla k80 tamam arkadaşlar sistem önerisi tavsiye

Piêr Dé Sans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu iş için workstation niye kullanmıyorsunuz? Server olma zorunluluğu neye bağlı?

Son mesajlar