Yağ yakıcı tavsiyesi istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Selam arkadaşlar göbek yağlarından kurtulmam lazım son 2 aydır spor yapıyorum internet üzerinden bir çok ürün var ama ister istemez içimde bir güvensizlik var bu ürünler ne kadar sağlıklı spor salonunda bir ilaç daha doğrusu hap satıyorlar bu ilaç diğerlerinden daha etkili diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum bir yan etkisi varmı diye sordum çarpıntı yapabilir dediler ilkten. 2 parçaya böl o şekilde başla baktın bir problem yok bütün içerisin dedirler piyasada bir sürü ürün var mesela
Hardline L Karnitin 3000 Mg Matrix 20 Ampül veya
Hardline L Karnitin 3000 Mg Matrix 20 Ampül birde bu Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampül bu ürünler ne kadar faydalı bilgi sahibi olanlar varsa bu bilgiyi paylaşımda sevinirim

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Selam arkadaşlar göbek yağlarından kurtulmam lazım son 2 aydır spor yapıyorum internet üzerinden bir çok ürün var ama ister istemez içimde bir güvensizlik var bu ürünler ne kadar sağlıklı spor salonunda bir ilaç daha doğrusu hap satıyorlar bu ilaç diğerlerinden daha etkili diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum bir yan etkisi varmı diye sordum çarpıntı yapabilir dediler ilkten. 2 parçaya böl o şekilde başla baktın bir problem yok bütün içerisin dedirler piyasada bir sürü ürün var mesela
Hardline L Karnitin 3000 Mg Matrix 20 Ampül birde bu Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampül bu ürünler ne kadar faydalı bilgi sahibi olanlar varsa bu bilgiyi paylaşımda sevinirim
Olum saçma sapan işler yapma lan git adam akıllı sporunu yap hemen olacak diye bişey yok geç olsun da güç olmasın.Biz de yaşadık bunları ama boşver.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani bu yabancıların water fasting dediği su orucunu yapsan bile daha mantıklı.(ki bence o da çok akıl işi değil.Kullanma şöyle kandırıkçı ilaçlar.İlerde kalbinde sıkıntı olur.

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
en iyi yağ yakıcı yaptığın diyettir

bu yağ yakıcılar senin vücut ısını arttırır kalp problemin varsa girme derim

onun yerine antremandan önce 2 kupa sade sert kahve iç hafif yemek ye spor yap emin ol o yağ yakıcılardan daha fazla etki eder

bunlara para vereceğine git güzel bir market alışverişi yap

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
1 bardak su içiyim. Doyuyum gibi bi ihtiyacın varsa veya spordan sonra açligim gitsin diye BCA alabilirsin. Vücudunu zinde tutar.

(Bir zararı olacağını sanmam ama gittiğin spor salonunda veya bir diyetisyene danış. Allah korusun kötü bir sonuç çıkar.)

Ben BCA ve AminoAsit kullanıyorum. Turkiyede cidden çok pahalı. Yurtdisindan alabilirsin. O da güvenli bulmak zor. O yüzden hiç bulaşma. (BENCE)

ahmett.sayarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
BCA farklı açamlarıda var ama her bcayı alma.
Benim kullandım mesela spora gitmedin günler kas kaybını önlüyo.
bazıları vitamin takviyesi ile geliyo iyi araştır derim.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
BCA farklı açamlarıda var ama her bcayı alma.
Benim kullandım mesela spora gitmedin günler kas kaybını önlüyo.
bazıları vitamin takviyesi ile geliyo iyi araştır derim.

3 senedir spora gidiyorum. 2 senedir tamamen vücut geliştirme uzerineyim. Arastirmadigim denemedegim ürün kalmadı. :) :) :)

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
2 ayda 1 kutu BCA yetiyor. Onun fiyatı da 60 dolar mı ne? Bir akraba yolluyor. En azından bana söylenen bu. :) :) :)

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
AminoAsit vitamin vs. işin artısı almasanda olur. Bende çok büyük dozlarda almıyorum.

6 ay bca kullanan manyaklar var sen gene iyimşsin :D

Benim beslenmem iyi ama bizim spor salonunda vegan olup Body Building yapanlar var. Adamlar her şeyi koklüyorlar vücuda ondan sonra şişiyorlar.

Bir bakarsın adam senin iki katin ama senden az yükün altına girer senden az spor yapar.

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Hocam bu bahsettiğiniz bca neyin kısaltması ben bu işlerin yabancisiyimda

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Karbonhidratı mininuma indir günde 50gr carb falan, günde 500gr tavuk göğsü, 4 yumurta beyazı bol salatalık. Fullbody antrenman programı yap, süperset şeklinde gir, antrenman bitişi 20dk hiit cardio yap, diğer gün 1 saat hiit cardio yap ağırlık çalışma, sonraki gün yine fullbody ve hiit. Lcarnitine alabilirsin ama tavsiyem creatine çünkü az karbonhidrat yüzünden gücün azalacaktır.

1 bardak su içiyim. Doyuyum gibi bi ihtiyacın varsa veya spordan sonra açligim gitsin diye BCA alabilirsin. Vücudunu zinde tutar.

(Bir zararı olacağını sanmam ama gittiğin spor salonunda veya bir diyetisyene danış. Allah korusun kötü bir sonuç çıkar.)

Ben BCA ve AminoAsit kullanıyorum. Turkiyede cidden çok pahalı. Yurtdisindan alabilirsin. O da güvenli bulmak zor. O yüzden hiç bulaşma. (BENCE)
BCAA antrenman öncesi veya antrenman esnasında kullanılması daha etkili ayrıca tokluk hissi oluşturmuyor ki?

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Uzun zamandan beri kilo problemim var kilo veriyorum tekrar alıyorum şu icsem yarıyor misali bazilarinada bakıyorum adam benden kat kat fazla yiyor zerre kilo almıyor rejime başlamadan önce 96 kilo idim şu an 90 -91 kiloyum bazılarınız oda kilimi diyeceksiniz ben 120 -130 kiloyum veya kilodaydim dersiniz ama sizde boy vardır benboydan kaybediyorum ? benim boy 1.62 cm şimdi soruma gelirsek yağ yakıcı yanında ne tavsiye edersiniz

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Yağ yakici yaninda ne tavsiye edersiniz proteyin tozunu bca mi yoksa 3 nu birdenmi alayim

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Sepete Karnıtın hap 120 ve protein ekledim protein kaldip cla miekliyeyim