Bu konuyu okuyanlar

zardanadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba;

Spk nın akın tarihte yaptığı Forex kısıtlamaları sonucu yurtdışı forex firması arayışına girmiş bulunmaktayım. Yaptığım küçük bir araştırmada xm.com firmasını buldum. Firma hakkında olumsuz yorum bulamadım ayrıca hüseyin bold ta resmi sponsoru olmuş. Sizce nasıl bir firmadır güvenilir mi bunun dışında yine başka firma öneriniz olursa paylaşırsanız sevinirim.

Bu arada siteye girebilmeniz için dns değiştirmeniz gerekebilir. Ben anca öyle girebildim.

enginsev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reklamında kim oynamış ne olmuşa bakmayın Türkiye de en çok reklam veren fx firmaları 2. Çeyrekte en çok kaybedenler olmuş

jumo43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
SPK tebliği sonrası Türkiye'de yatırım yapmak sıkıntılı hale geldi. Şirket araştırırken lisanslı olmasına dikkat et yoksa sıkıntı yaşarsın. Güvenilir forex şirketleri burada da güvenilir şirketler verilmiş birkaçının adını duydum. Şikayet de pek yok sanırım kendin dene istersen.

Son düzenleyen moderatör:

piyasalar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurtdışında forex hesabı açmanın bazı riskleri bulunmakta. Bu nedenle yurtdışı forex firmalarından hesap açımı konusunda mesafeli olmanızı öneririm ve önünüze gelen reklam vb. içeriklere aldanmamanızı öneririm. Zira şikayetvar sitesine bakarsanız yatırımcıların nasıl mağdur edildiğini görürsünüz. Genel anlamda illa hesap açmak istiyorsanız yurtdışı forex firması seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir sorusunun cevaplarına göz atmayı unutmayın.

sn_kostekli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba benim uzun zamandır işlem yaptığım güzel bir platform var bonus vermezler sinyal vermezler sadece işlerini yaparlar grafikleri paylaşırlar yaklaşık 1 senedir işlem yapıyorum 15 bin tl ye yakın para çevirdim yatırırken ve çekerken işlemler çok hızlı oluyor en güzel tarafı da bu isterseniz ben sizi yönlendireyim bi konuşun diğer firmalar gibi günde 3-4 kere aramıyorlar :D Limit fx

quentin12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Forex şirketinde güvenilirlik demek şirketin denetlenmesi demek. Şirket denetleniyorsa ve lisansı varsa güvenilirlik için önemli bir adım atmış demektir. Para çekme işlemleri de önemli. Size tavsiyem güvenilir forex şirketleri yazısına göz atın daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

geçiciotonom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, bence yurtdışı forex firması riskli iş. buna girişmeden önce bir çok şeyi kontrol etmek gerekiyor ve tecrübeleri okumak gerekiyor. Bir de işi bir başkasına bırakmamak lazım sanırım. Risk yönetimini kişisel olarak iyi yapamazsanız batmak çok büyük ihtimal oluyor maalesef. Ben trendfx'i kullanıyorum, düşük spread oranları ve kaldıraç oranı sebebiyle. Önerilerde gayet iyiler ve yönlendirme konusunda özenliler. hakkında olumsuz yorum okusam da henüz denk gelmedim ters bir hareketlerine. Sanırım tarz değiştiriyorlar, önerebilirim.

gkhncnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben de yurt dışı aracılarının güvenilirliğinden şüpheliyim. Burada SPK muhattap ancak orada bir hak olmuyor. Yerli firmaların da yanlış hatırlamıyorsam 50 bin lira gibi bir alt limiti var yasa gereği. Dikkat etmek gerekir.

geçiciotonom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam evet SPK onaylı firmaların girişi çok yüksek. Zaten o kadar teminata verecek param olsa bu işe girmem gayrımenkul yatırıma girerim. Benim firma olan trendfx'in ve sanırım diğer yurtdışı firmalarının çoğu 100 dolardan açıyor. Ama tabii firmanın spread oranlarının düşük olması vs çekti beni de. Zaten böyle yüklü birikmişi olan kişilerin forex piyasasına girmesi için çok büyük hedeflerle girmesi gerekir tabii o da onlara kalmış.

emre11541

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurt dışı firmalarından güvenilir olanlar var tabi ki yok değil ancak bir o kadar dolandırıcı mevcut. Bu tuzaklara düşmek istemiyorsanız iyi araştırın ve lisans muhabbetini es geçmeden iyice inceleyin. Avantaj ve dezavantajlarını karşılastırıp değecek potansiyeldeki firmalara küçük yatırımlarla deneyebilirsiniz. Ancak zaten bu deneyimi sizin için bir sürü yapmıştır. O yüzden şikayet platformları ve firma hakkındaki forumları araştırın derim. Ben de bir süredir trendfx te işlem görüyorum @geçiciotonom . Bu dediğim tecrübelerin hepsini deneyip gördüm, okudum ve bu firma iyi diyebilirim usta.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Herkes pertole çökecek mi? :D

Ferhat T.

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
iki yıldır forex piyasasında işlem yapıyorum. birkaç firmalarla görüştüm. firma seçme kriterlerini kendime belirtim. 1. lisans. 2. para çekme hızı ve bununla ilgili komisyonları. 3. türkçe desteğin olup olmaması. Yurtdışı firmalarla çalışırken bunlara dikkat ediyorum. son zamanlarda Tickmill ve şimdi AMarkets ile çalışıyorum.

zenith25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
amarkets ile ilgili hiç iyi düşünmüyorum, buradan bakarak hotforexte işleme başlamıştım, benim için türkçe konuşan biriyle görüşmek ve değerlendirme yapmak seçim nedeni oluyor, kimi için belki de bonuslar öne çıkıyor da işlem yaparken danışacak birini bulmak bana önemli geliyor yurtdisiforex.com/turkce-destek-veren- yabanci-forex-sirketleri-ve-firmalari kaldıraçları da her sırada var ama zaten bize veirlecek kaldıraçlar avrupadaki vatandaşların yanında devede kulak, ha keza yurtiçi firmalara mı dönelim bu yüzden bence hayır ama spread falan da baya uygun hotta, öeriyorum

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
amarkets ile ilgili hiç iyi düşünmüyorum, buradan bakarak hotforexte işleme başlamıştım, benim için türkçe konuşan biriyle görüşmek ve değerlendirme yapmak seçim nedeni oluyor, kimi için belki de bonuslar öne çıkıyor da işlem yaparken danışacak birini bulmak bana önemli geliyor yurtdisiforex.com/turkce-destek-veren- yabanci-forex-sirketleri-ve-firmalari kaldıraçları da her sırada var ama zaten bize veirlecek kaldıraçlar avrupadaki vatandaşların yanında devede kulak, ha keza yurtiçi firmalara mı dönelim bu yüzden bence hayır ama spread falan da baya uygun hotta, öeriyorum
Amarkets te türkçe desteği mevcuttur hocam. yani ben girdiğimden beri vardır. belki daha önce yoktu

Taştan Cavidan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
referans üzerinde çalışmak için amarkets mi daha uygun hotforex mi

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Kesinlikle hot. Amarketste türkçe konuşan yok demedim zaten de konuşanlar ve görüştüklerim hiç güven oluşturmamışlardı. yazarkende zaten bunu belirtmiştim.
tercih meselesidir hocam. bana Amarkets'in şartları daha uygun geldi

zenith25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
tercih meselesidir hocam. bana Amarkets'in şartları daha uygun geldi
bir önceki arkadaşın da yazdığına bakarak yanlış anlamış olabilirim, ib kısmını bilmiyorum ben oynamaktan bahsetmiştim, tercih meselesidir elbette nasıl oynadığınıza çok bağlı birşey bence

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
bir önceki arkadaşın da yazdığına bakarak yanlış anlamış olabilirim, ib kısmını bilmiyorum ben oynamaktan bahsetmiştim, tercih meselesidir elbette nasıl oynadığınıza çok bağlı birşey bence
tabi hocam ben scalping yaparım Amarkets te serbesttir

Forex İpucu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
'En İyi Yurtdışı Forex Şirketi Hangisidir' öğrenmek için güzel bir bilgilendirme yazısı.Okumanız tavsiyesi ile...

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Bana Hotforex ve Amarkets'ten teklif geldi. İb üzerinde çalışmam için. Genelde PAMM hesapları tercih ederim de. Bu yüzden bir sorayım dedim. Belki bilen varmış diye

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bana Hotforex ve Amarkets'ten teklif geldi. İb üzerinde çalışmam için. Genelde PAMM hesapları tercih ederim de. Bu yüzden bir sorayım dedim. Belki bilen varmış diye
ib ile çalışmadım ama bildiğim kadarıyla müşteri çekmeniz gerek bunun için firma güvenilir olması lazım. Amarkets'i kendim kullandığım için önerebilirim. Diğer firma hakkında daha önceki mesaş yazan arkadaş size bilgi verebilir