Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

zardanadam

Üyecik
Arkadaşlar merhaba;

Spk nın akın tarihte yaptığı Forex kısıtlamaları sonucu yurtdışı forex firması arayışına girmiş bulunmaktayım. Yaptığım küçük bir araştırmada xm.com firmasını buldum. Firma hakkında olumsuz yorum bulamadım ayrıca hüseyin bold ta resmi sponsoru olmuş. Sizce nasıl bir firmadır güvenilir mi bunun dışında yine başka firma öneriniz olursa paylaşırsanız sevinirim.

Bu arada siteye girebilmeniz için dns değiştirmeniz gerekebilir. Ben anca öyle girebildim.

enginsev

Üyecik
Reklamında kim oynamış ne olmuşa bakmayın Türkiye de en çok reklam veren fx firmaları 2. Çeyrekte en çok kaybedenler olmuş

jumo43

Üyecik
SPK tebliği sonrası Türkiye'de yatırım yapmak sıkıntılı hale geldi. Şirket araştırırken lisanslı olmasına dikkat et yoksa sıkıntı yaşarsın. Güvenilir forex şirketleri burada da güvenilir şirketler verilmiş birkaçının adını duydum. Şikayet de pek yok sanırım kendin dene istersen.

Son düzenleyen moderatör:

piyasalar

Üyecik
Yurtdışında forex hesabı açmanın bazı riskleri bulunmakta. Bu nedenle yurtdışı forex firmalarından hesap açımı konusunda mesafeli olmanızı öneririm ve önünüze gelen reklam vb. içeriklere aldanmamanızı öneririm. Zira şikayetvar sitesine bakarsanız yatırımcıların nasıl mağdur edildiğini görürsünüz. Genel anlamda illa hesap açmak istiyorsanız yurtdışı forex firması seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir sorusunun cevaplarına göz atmayı unutmayın.

stat counter