Xz Premium Su aldı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba arkadaşlar. Bir cihaz aldım başıma gelmeyen kalmadı. Talihsizlik midir? Yoksa markamı kötü bilemeyeceğim. Yaklaşık olarak 8 ay önce Mediamarkt Gaziantepten sony sevdam yüzünden(lanet olsun) Xz premium aldım. Cihazda 45 gün içerisinde ölü pixel oluştu ve garantiye gönderdim. Cihaz değiştirildi ve yenisi gönderildi. İnanmayacaksınız belki ama cihazda 36 gün sonra tekrar aynı yerde ölü pixel meydana geldi. Tekrar gönderdim. Bu sefer cihazdaki çizikler bahane edilerek Değişim yapılamayacağı fakat kasa ve ekran değişimi yapılacağı söylendi. Bende eğer su ve toza dayanıklılığı etkilemeyecekse değişiminin yapılmasında sıkıntı olmadığını ilettim. Cihaz kasa ve ekran değişikliği yapıldıktan sonra bana gönderildi. Herhangi bir yerinde bir açıklık falan görünmüyordu. 05.07.2018 tarihinde telefonu kovaya düşürdüm ( max1 metre derinliğinde), cihazı hemen sudan çıkardım ve havlu ile kuruladım . Bişeyi yoktu, 15 dk sonra telefon titremeye başladı kapattım açtım düzeldi. Aradan 1 saat geçti kendiliğinden kapandı. Bende geri açtım. Aradan bir saat daha geçti ve cihaz tamamen kapandı. Şuan ne yaparsam yapayım çalışmıyor. Lütfen yardımcı olun, yol gösterin bana. Sürekli telefon değiştirebilecek bir durumum yok öğrenciyim. Bu markadan paramı nasıl alırım?

Dkn nyz

Profesör
Merhaba
forumda xz p yi kullanan bir kaç kişi daha var onlar memnun

Kasası değişen cihaz suya dayanıklılığını yiğitirir kaybeder ve su geçirmez değil suya dayanıklı kılavuzdada yazar su temsı garanti dışıdır diye

Sony busefer cihaza değişim vermez

Su alan cihaz kapalı durmalıdır keşke geri açmasaydınız ve prince yatırsaydınız o zaman kurtarma şansınız vardı

çalıştırabilirseniz cihazı satın ve kurtulun artık hayır gelmez o cihazdan