Xperia Z3 Kullananlar Kulübü - Teknik Özellikler Belli Oldu

Bu konuyu okuyanlar

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar birde sim karta kişi kaydetmeyi bulamadım.google hesabı ve telefona kaydet seçeneği çıkıyor. Teli ilk aldığımdada telefona sim karttaki kişileri içe aktar demiştim kişiler gelmişti. Şimdi bir kişiyi ekledim ve onu dışa aktar dedim(sim)sanırım sime kaydetti. Bunun kolay yolu yok mu?
bilen yok mu arkadaşlar ?

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Ayarlardan Simdekileri göster de ve Sime kaydeti seç sorun ortadan kalkar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bugün z3 aldım ve aldıtan sonra öğrenmek için biraz ullanmamın ardından şarja taktım ve %100 olduktan sonra çektim 1 saat 34 dk kullandım ve Şarjım %90 dı sadece watzapı düzenli kullandım ve play storede not defteri uygulaması aradım birde kameraya girip çıtım o kadar sizce normal mi yoksa şarj canavarı mı :D

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Ilk zamanlar böyle olur git gide şarjı uzar acele etmeyin :)

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Ben Z2'den Z3'e geçiş yaptım. Şarj döngüsü daha tam oturmadığı için ilk birkaç gün şarjı çabuk bitebilir arkadaşlar.

eyupp34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar öncelikle 2 sorum olacak.Sony xperia z3

1)Lollipop diye bir güncelleme varmıs kaynak kodunu indirdim fakat nasıl yapabileceğimi bilmiyorum
2)Sony xperia z3 orjinal rom buldum fakat flashtool ile oluyormuş kurmaya çalıştım ama cihazlarda xperia z3 gözükmüyordu.
Yardımlarınız için teşekkürler

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Bu işleri bilmiyorsan hiç girişme derim. Orijinal güncellemeyi bekle.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar telefonun kamerasını beyaz bir duvara doğru tuttuğunuzda ekranın ortasında pembe bir bölge oluşuyor mu sizde de? Bu genel bir sorunmuş Z3 ve compact modelinde.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Arama ekranında *#*#7378423#*#* yazdığınızda açılan pencereden ''Services Tests'' menüsüne girin
Daha sonra ekranda milibar cinsinden basınç yazacak siz ekrana baskı uyguladıkça basıncın yükselmesi gerekiyor çünkü telefon kapalı bir sistem ve hava almıyor ve basınç artıyor eğer ekrana basınç uyguladığınız halde tüm kapaklar kapalı olmasına rağmen basınç artmıyorsa cihazın kasa yapısında bir sorun vardır suya sokmayın
Böylece cihazın su geçirmezlik özelliğinin olup olmadığını yani fabrika üretiminde bir sorun olup olmadığını anlayıp suya rahatlıkla sokabilirsiniz :dirol:

mesih55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
walla bende note 4 z3 arasında çok düşündüm en sonunda yuzde100alisveris.com dan z3 aldım gayet memnunum. fevkalade bir cihaz

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ayarlardan Simdekileri göster de ve Sime kaydeti seç sorun ortadan kalkar.
simdekileri göster diye birşey yokki ve kaydet diyince sadece telefon ve google hesabı seçenekleri çıkıyor. simdekileri telefona aktarma(içe aktar ) ve telefondfakileri sime aktar ( dışa aktar ) var. ama direk sime kaydetme yok. nasıl iş anlamadım

karaca761

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
simdekileri göster diye birşey yokki ve kaydet diyince sadece telefon ve google hesabı seçenekleri çıkıyor. simdekileri telefona aktarma(içe aktar ) ve telefondfakileri sime aktar ( dışa aktar ) var. ama direk sime kaydetme yok. nasıl iş anlamadım
Kardes ufak tefek teferruatlara takiliyorsun benimde samsungda ara sira kullandigim zamanli sms yollama olayi sony de yok ama olmasada olur.
yasadigim sorun 3 haftada
- bugun facebook actim kisilerin foril resimleri , videoda gozukenler , paylasilan resimler ws bole karman corman piksel daginikligimi deyim, yada bi resmi acinca resim net gelmezde ilk saniyeler bole renkler corba olmus sekilde gozukurya aynen oyleydi..faceyi kapadip actim defalarca duzelmedi.telefonu genstart yaptim gitti o hata.
- Icimde sim kart olmasina rahgmen telefon antenin oraya bole carpi isareti gibi birsey geldi, internet falan filan hep gitti, birkac kez git gel yapti en son.karti cikartip taktim bide genstart yaptim duzeldi...

Ayrca bazen telefonla konusurken gelen cizirtilardanda hic memnun degilim...

Sonuc olarak samsungda sony ye gecerek sadece sarj konusunda ustunlugu disinda pekte bir artisi olmadi.Ha ben bunlara akiyormuyum kafayi..? Kesinlikle hayir ´:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya gencler su kapakcık olmadan mı su gecirmior bu alet korkuyorum kapakcık olmadan sokmaya?

akem87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar,
17.11.2014 tarihinde Vatan'dan Xperia Z3 aldım.5 gün sonra şunu farkettim sağ tarafta hafif kasa açıklığı var.Çok kolay anlaşılmıyor fakat dikkatli bakınca görülüyor.Vatan aracılığı ile servise gönderildi değişim talebi ile.Servisin verdiği cevap şu şekilde; "METALİK KASA HATASI VARDIR.YAZILIM GÜNCELLEMESİ YAPILMIŞTIR". Ya bu nasıl cevap anlamadım.Vatan'da da ayıplı mallar la ilgili maddeler var.Ama değişim olmadı.Nasıl bir yol izlemeleyim lütfen yardımcı olun.Vatan a mı bu konuda baskı yapmam lazım. :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar Merhaba....
Xperia Z3 mü yoksa İphone 6 mı karar veremiyorum sizce hangisini seçmeliyim ?
suan Iphone5 kullanmaktayım...

CAHİT-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
EVET KULAKLIK ÇIKIYOR ... ama 5 para etmez 2200 TL ver telefon al içinden 15 tl lik kulaklık çıksın rezalet
10494785_765632730188258_3808987075158409679_n.jpg

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kesinlikle Z3 şarj dayanma süresi,ekran kalitesi, hız,ve kolay uygulamaları ile piyasadaki bütün telefonlardan daha üstün bir telefon .

arda91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar. Forumdaki konulara göz gezdirdim. Özellikle uzun süredir aktif olan iphone 6, note 4, g3 ve z3 başlığını takip ediyorum. Ancak çok kararsızım şu anda. Iphone 5s kullanıcısıyım. Telefonumu değiştirmek istiyorum. Z3 kafama yatkın geliyor. Sizin önerebileceğiniz bir model var mı? Z4 ne zaman piyasaya sunulur bir bilgisi olan var mı? Ve Z3 piyasadaki diğer telefonlara göre verilen parayı hakeden bir cihaz mı? Kulaklığın çok kötü bir kulaklık olduğunu duydum

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Hayırlı geceler dün itibariyle bende Z3 aldım bu günde ekranına ekran koruyucu film taktırdım tedbir amaçlı kılıf alıcam gün içindede cihaz gerçekten hoşuma gitti ses kalitesi gayet tatmin edici biraz test etmek için kurcaladım programlar vb kullanım sonrasında temiz bir başlangıç için format attım şu an şaj oluyor.

Bendeki cihaz Sony Xperia Z3 D6603

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Birde merak ettiğim husus cihazım beyaz kulaklığım beyaz ama şarj adaptörüm ve usb kablom siyah bunların beyazını temin etmek mümkünmüdür acaba

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Yeni bir güncelleme geldi 23.0.1.A.5.77 temsili görseller

xpz3-xpz3c-g.jpg

digger13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
z3teki pembeleşme sorunu yazılımsal sanırım.Ama kasa açıklığı beni korkutuyor.

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Bu güncelleme sonrası Bluetooth bağlantısı sürekli kopuyor. Arabaya BT ile bağlıyken bi kopup bi bağlanıyor kendiliğinden.

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
nette dolaşırken bu kabloyla ilgili videolara rastladım bayada kullanışlı geldi almayı düşünüyorum aranızda kullanan varmı acaba usb girişindeki kapak aç kapa derdinden kurtarıyor

link : http://urun.gittigidiyor.com/cep-te...tAodjT0AYw&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0
Selam dostum ben aldım aynen dediğin gibi aç kapa kapak yalama olmasın diye. Yalnız orijinal olmadığı tam ayarlaman gerekiyor. Tam oturtamazsan sabaha %60 şarjla uyanıyorsun :D (gece karanlığında tam oturtamamışım)

msxlabs

Asistan
Reaksiyon puanı
0