Xperia Z2 Htc One ses kalitesinde gecti.

Bu konuyu okuyanlar

Netkolix

Asistan
Reaksiyon puanı
10
[video=youtube;qYVKlJl4doY]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qYVKlJl4doY[/video]

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
[video=youtube;qYVKlJl4doY]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qYVKlJl4doY[/video]

One Max de geçmişti One'ı :) Sonradan çıkan cihazın daha iyi olması bana normal geliyor, bakalım bu senenin One'ı neler yapacak.
[video=youtube;D0brzd7BfM4]http://www.youtube.com/watch?v=D0brzd7BfM4[/video]

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Geçen sene çıkan Htc One 2 nesil sonra çıkan cihazlarla yarışıyo. Helal olsun Htc ye :D o değilde bunun yeni one la yarışması lazım böyle olmaz bu :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
burda olay geçip geçmemesi değilde, sonynin insanların beğenmediği eksik ne varsa onu düzeltmesi.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Evet z2 daha iyi gibi duruyor ama htc de az değil

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
[MENTION=56637]mendocino[/MENTION] tamam düzeltmiş olabilir ama z ve z1 in suçu ne? :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
e nabacak telefonmu cikartmasin z1 ustune?
samsungu samsungun yoluyla gecmeye calisiyor sony.

Netkolix

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Su gecirmez bir telefonun böyle bir sesi vermesi takdir edilir bir sey degilmi?

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Hoparlör cihazda giriş ve çıkışlar korunduğu halde bu sesi veriyor bence karşılaştırmaya bile gerek yok su geçirmez yapıda olmasaymış şuan geçiyor fakat kat kat daha yüksek performansı verebilirmiş ses konusunda

DethcoreBreak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
e nabacak telefonmu cikartmasin z1 ustune?
samsungu samsungun yoluyla gecmeye calisiyor sony.

Sony samsung'u geçmeye mi çalışıyor? Sony'nin böyle bir yarışa ihtiyacı mı var? Samsung nedir arkadaş? Sabır yahu hala samsung diyenler var. Dungeon hunter oyununu 1.100 liralık SP ile oynuyorum kuzenimde 1.700 liralık s4 gold ile oynuyor. 2 telefonda aynı yerde kasılıp hatta bazen sp kasılmıyor bile. biri 4 çekirdek biri 2 biri 1.7 ghz çift çekirdek biri 1.6 dört çekirdek. Benchmark'ta bile Sp şu haliyle yetişmeye çalışıyor öküz gibi pahalı telefona. Siz hala Samgung la Sony'yi karşılaştırırken neyin kafasını yaşıyorsunuz arkadaş?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Samsung daha ıyı demedim daha cok satıyor buna da ıtırazın yoktur herhalde

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Şuan Sony HTC'yi geçmiş gibi ama daha HTC'nin yeni modeli çıkmadı.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Sony gibi ses konusunda üstad düzeyine ulaşmış bir firmanın kaliteli hoparlör yapmasına seviniyoruz, televizyon konusunda müthiş işler çıkaran firmanın güzel ekran yapmasına seviniyoruz. Yapamaması bir eksiklikti, yapması artı değil bana göre. :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sony samsung'u geçmeye mi çalışıyor? Sony'nin böyle bir yarışa ihtiyacı mı var? Samsung nedir arkadaş? Sabır yahu hala samsung diyenler var. Dungeon hunter oyununu 1.100 liralık SP ile oynuyorum kuzenimde 1.700 liralık s4 gold ile oynuyor. 2 telefonda aynı yerde kasılıp hatta bazen sp kasılmıyor bile. biri 4 çekirdek biri 2 biri 1.7 ghz çift çekirdek biri 1.6 dört çekirdek. Benchmark'ta bile Sp şu haliyle yetişmeye çalışıyor öküz gibi pahalı telefona. Siz hala Samgung la Sony'yi karşılaştırırken neyin kafasını yaşıyorsunuz arkadaş?

Agresifliğe ne gerek var? SP 720p Adreno 320'li bir cihaz, takılmaların son derece düşük olması normal.

DethcoreBreak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sony gibi ses konusunda üstad düzeyine ulaşmış bir firmanın kaliteli hoparlör yapmasına seviniyoruz, televizyon konusunda müthiş işler çıkaran firmanın güzel ekran yapmasına seviniyoruz. Yapamaması bir eksiklikti, yapması artı değil bana göre. :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Agresifliğe ne gerek var? SP 720p Adreno 320'li bir cihaz, takılmaların son derece düşük olması normal.

Zaten oldukça düşük ben durumu izah etmek için örneklemeye başvurdum. Agresiflik değil normal düz yazı şekli agresiflik gibi geliyor olabilir.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Zaten oldukça düşük ben durumu izah etmek için örneklemeye başvurdum. Agresiflik değil normal düz yazı şekli agresiflik gibi geliyor olabilir.

Durum Samsung ya da Sony ya da HTC ya da LG olması durumu değil ama sizin olayda onu diyorum ben de. Samsung cihazların abartılmasına çok karşı olmama rağmen sizin kıyasınızdaki durum çok farklı bir durum. 720p bir ekrana Adreno 320 hayli hayli yetiyor ama geçen sene yılın ilk yarısında çıkan ilk jenerasyon 1080p amirallerin hepsinde grafik performansında bir düşüklük var, Xperia Z'de de, One'da da, S IV'te de. Bu Samsung'un kötü olması için bir sebep değil. Demek istediğinizi çok iyi anlıyorum ve aynen katılıyorum ama örnek olmamış onu demek istedim.

oocinn_

Asistan
Reaksiyon puanı
1
G2 kullanıcısı olarak şikayet ettiğim konulardan biridir ses. Fakat sony nin bu olayı çözmesi çok hoş. Takdir ettim..