Xperia XZ alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

frkndnzyl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu kullanan muhakkak vardır sizce bu telefon alınmaya değer mi sıkıntıları vs. var mı ?Kullananlar bilgilendirirse sevinirim

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Telefon alınır.Özellikleride güzel.

frkndnzyl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefondan beklentileriniz ne?
Mermer sektöründe kullanacağım bir telefon toz ve su geçirmemesi ilk tercihim, zaten bu yüzden almayı düşünüyorum bunun dışında sürekli iş görüşmeleri yapan ve WhatsApp i Cok aktif kullanan biriyim bu yüzden günü tamamlayan ve iyi fotoğraf çeken bi cihaza ihtiyacım var

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Mermer sektöründe kullanacağım bir telefon toz ve su geçirmemesi ilk tercihim, zaten bu yüzden almayı düşünüyorum bunun dışında sürekli iş görüşmeleri yapan ve WhatsApp i Cok aktif kullanan biriyim bu yüzden günü tamamlayan ve iyi fotoğraf çeken bi cihaza ihtiyacım var
alınabilir.güzel bir kamerası var,su toz geçirmiyor.2016 yılının üst segmenti beklentilerinizi karşılar

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Bu saatten sonra alman çok mantıklı olmayacaktır.

mmcaglar01

Asistan
Reaksiyon puanı
76
XZ1 çok iyi fotoğraf çekmiyor ama geri kalan özellikler uyuyor. Fotoğrafta da orta-üst segment arası bir telefon ancak video çekmeyi severseniz gayet iyi video çekiyor. Yani bence sizin için alınır.

melik.bck

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Telefonu kullanan muhakkak vardır sizce bu telefon alınmaya değer mi sıkıntıları vs. var mı ?Kullananlar bilgilendirirse sevinirim
Yani SONY telefonlara karşı genelde bir ön yargı var. Ancak ben bir çok Xperia modeli kullandım eskiden. Android modelleri arasında gayet alınabilcek model bence. Kasa yapısı ve arayüz stabilliği olsun, uzun ömürlü cihazlar oluyor genelde.