Xioami nasıl bir marka?

Bu konuyu okuyanlar

Avicebron

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar merak ettiğim konu cihazlarını kaç yıl güncelliyor? Kça Android yükseltiyor ve kaç yıl destekliyor?
Samsung'tan sıkıldım Ekim başı gibi yeni telefon alacam Xiaomi mi 8 ve S9 arasında gidip geliyorum. Şuan Hepsiburadada fiyatları yakın ve sadece oradan veya internetten alabilirim. Fiyatlarda aşırı bi değişiklik olmazsa sizce hangisi?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Arkadaşlar merak ettiğim konu cihazlarını kaç yıl güncelliyor? Kça Android yükseltiyor ve kaç yıl destekliyor?
Samsung'tan sıkıldım Ekim başı gibi yeni telefon alacam Xiaomi mi 8 ve S9 arasında gidip geliyorum. Şuan Hepsiburadada fiyatları yakın ve sadece oradan veya internetten alabilirim. Fiyatlarda aşırı bi değişiklik olmazsa sizce hangisi?
Diğer markalarda olduğu gibi amiral sınıfı cihazları maksimum 2 senelik güncelleme alıyor. Orta ve alt seviye cihazlarıda 1 senelik güncellemesini almakta.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Kesinlikle S9. Mi8 o fiyatı hak etmiyor.S9'un TR garantisi de cabası

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Zamlanmadan Galaxy S9 alabilirsin. Tabi tasarımı iphone x'e benzemiyor. Ip68 sertifikalı hızlı kablosuz şarj destekli çok işlevsel bir cihaz olduğu için tavsiye ediyorum fakat karar senin. :)

Avicebron

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Şimdi Xİoami fiyatı düşer diyorlar ilerde zaten firma 3200 duyurdu. O zaman gelsin bakacam Ekim gibi. Fiyatlar ne olur bilemem.
Andoridin 3 yıl sonra saçmalaması can sıkan nokta. Elimdeki Note 4 3 sene performans çalıştıktan sonra şuan hafif teklemeye başladı. Uygulama kapatıyor v.s.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Şimdi Xİoami fiyatı düşer diyorlar ilerde zaten firma 3200 duyurdu. O zaman gelsin bakacam Ekim gibi. Fiyatlar ne olur bilemem.
Andoridin 3 yıl sonra saçmalaması can sıkan nokta. Elimdeki Note 4 3 sene performans çalıştıktan sonra şuan hafif teklemeye başladı. Uygulama kapatıyor v.s.
Alacağınız en üst düzeyde bir amiral gemisi olduğu için 4 yıl sorunsuz iş görür.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Diğer markalarda olduğu gibi amiral sınıfı cihazları maksimum 2 senelik güncelleme alıyor. Orta ve alt seviye cihazlarıda 1 senelik güncellemesini almakta.
oneplus bu konuda iyi ya, oneplus3ün üstünden 4 cihaz çıktı ve android P alacağını duyurdular.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Duyurmak sıkıntı değil. Uygulamak önemli. Misal Samsung'ta yapacaktı duyurdu sonra noldu vazgeçti.
Abi haklısın ama artık androide treble desteği geliyor ve güncellemeler çok rahat olacak :) Ama op firmasının güncelleme olayı güzel gerçekten, 5T çıkalı çok olmadı 15 tane felan güncelleme aldı