Xiaomi'de patladı hayırlı olsun...

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2,554
Ne diyim :D

Ekli dosyalar

• images (4).jpg
    images (4).jpg
    11.5 KB · Görüntüleme: 360

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Adana merkez şarkısını telefonlar için bekliyoruz :D

giveusfreedom

Asistan
Reaksiyon puanı
31
yıl sonu gibi bende emektar s4 activeimi değiştiricem s8 almayı düşünüyordum tanıtılnca ama note 7 hafiften soğutmadı değil samsungdan

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
yıl sonu gibi bende emektar s4 activeimi değiştiricem s8 almayı düşünüyordum tanıtılnca ama note 7 hafiften soğutmadı değil samsungdan
Soğumanıza gerek yok, artık samsung kendine çeki düzen vermeye başladı arrık eski para dışında bir şey düşünmeyen müşteri umurunda olmayan samsung gitti...

giveusfreedom

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Soğumanıza gerek yok, artık samsung kendine çeki düzen vermeye başladı arrık eski para dışında bir şey düşünmeyen müşteri umurunda olmayan samsung gitti...
haklısınız aslında krizle de baya iyi mücadele ediyor gibi özellikle kullanıma kapatırsa çok iyi olur

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
haklısınız aslında krizle de baya iyi mücadele ediyor gibi özellikle kullanıma kapatırsa çok iyi olur
Evet, güncelleme ile yapılacak kullanıma kapatma olayı böylece değişim programına katılmayanların da katılması sağlanacak can güvenliği sorunu ortadan kalkacak böylece. Bir apple hayranı olarak samsung un eski samsung olmadığı gözle görülür şekilde ortada ciddi bir değişim var.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Euzubillahimineşeydanirracim bismillahillrahmanirrahm. Neler oluyor yahu:confused:

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Euzubillahimineşeydanirracim bismillahillrahmanirrahm. Neler oluyor yahu:confused:
Bilmiyorum ve tırsıyorum sizin gibi bende bütün telefonları geceleri kapattırıyorum artık terörist gibi bütün telefonların ne zaman nerede patlayacağı belli değil :eek::confused:

Not : çözdüm işe besmele ile başlamamışlar :D

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Şunu anlamıyorlar. HIZLI ŞARJ TEKNOLOJİSİ GÜNÜMÜZ BATARYALARI İÇİN ÇOK FAZLA. Bu özellik bataryayı fazla zorluyor, düşük şarjdan (%10 misal) tam şarja bırakınca özellikle uzun sürdüğü için daha fazla zarar veriyor. Bu özellik için daha çok erken, gelecekte belki olabilir ama şu an bu özellik varsa da kullanmayın.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Şunu anlamıyorlar. HIZLI ŞARJ TEKNOLOJİSİ GÜNÜMÜZ BATARYALARI İÇİN ÇOK FAZLA. Bu özellik bataryayı fazla zorluyor, düşük şarjdan (%10 misal) tam şarja bırakınca özellikle uzun sürdüğü için daha fazla zarar veriyor. Bu özellik için daha çok erken, gelecekte belki olabilir ama şu an bu özellik varsa da kullanmayın.
Aynen öyle oldukça erken hatta hızlı başlat modu için bile erken kaldı ki hızlı şarj...