Xiaomi Redmi Note 4X nasıl bir cihaz?

Bu konuyu okuyanlar

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim telefon nasıl bir cihaz? Kullanan var mı aranızda? İyi veya kötü yorumlar bekliyorum.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Ben iki gün önce Redmi Note 4'ü sipariş ettim. Redmi Note 4 ile Note 4x arasında donanım olarak fark yok.
İthalatçı garantili olması sizin için sorun olmayacaksa almanızı öneririm.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ben iki gün önce Redmi Note 4'ü sipariş ettim. Redmi Note 4 ile Note 4x arasında donanım olarak fark yok.
İthalatçı garantili olması sizin için sorun olmayacaksa almanızı öneririm.
Cevabınız için teşekkür ederim bende iyi bir cihaz olduğunu duydum ve araştırdım. Sizin de beyanınız ile pekişti. Siz de yeni cihazınızı güle güle kullanın.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Cevabınız için teşekkür ederim bende iyi bir cihaz olduğunu duydum ve araştırdım. Sizin de beyanınız ile pekişti. Siz de yeni cihazınızı güle güle kullanın.
Teşekkür ederim. Cihazı gittigidiyor'dan sipariş ettim. Sorun çıkmazsa kullandıktan sonra deneyimlerimi paylaşırım inşallah. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şuan snapdragon 625li Redmi Note 4 kullanıyorum ben güzel cihaz. Redmi Note 4 alın geçin