Xiaomi Redmi Note 4/4X Kullanıcılar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
Xiaomi Redmi 4X ÖZellikleri

Orijinal Redmi 4 modelinden tasarım anlamında kopmayan Xiaomi Redmi 4X, bazı donanım özelliklerinden de kopamamışa benziyor. Bunu söylememizin sebebi ise, en göze çarpan yeniliğin işlemci olması.

5 inç 720p (1280 x 720) HD IPS LCD panel bulunan akıllı telefon gücünü sekiz çekirdekli ve 1.4 GHz hızındaki Qualcomm Snapdragon 435işlemciden alıyor. GPU olarak ise Adreno 505’e yer veriliyor. 2 GB RAM ve 16 GB depolama ya da 3 GB RAM ve 32 GB depolama seçeneklerinin sunulduğu modelde microSD kart ile kapasiteyi 256 GB’a kadar çıKarmak mümkün.

Otomatik odaklanmalı ve LED flaşlı 13 Megapiksel (MP) arka ve 5 Megapiksel (MP) ön kamera bulunan Redmi 4X akıllı telefonun parmak izi sensörü arkada yer alıyor. 4100 mAh batarya, çift SIM ve 4G LTE desteği diğer detaylardan.

Metal gövdesinde Roze, Altın ve Mat Siyah renk seçenekleri sunacak Xiaomi Redmi 4X, ilk olarak Çin pazarında yaklaşık 102-130 dolar fiyat aralığında satılacak.
xiaomi-redmi-4x-01.jpg

xiaomi-redmi-4x-02.jpg

nextman

Profesör
Arkadaşlar fazla söze gerek yok xiaomi telefon modellerindeki miui arayüzünün ve uygulamaların Saf android sisteminden bile daha performanslı çalıştığını söylemek fazla iddialı olmasa gerek.Xiaomi yine kendinden beklendiği gibi güzel bir model ortaya koymuş bence

Redmi Note 4X : Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 /Adreno 506/4100 mAh batarya ile kısaca özellikleri bu şekilde olan cihazın günlük kullanımda 2günlük batarya süresi ve uygun fiyatıyla göz doldurduğunu söyleyebiliriz.

Screenshot_2017-10-11-20-05-52-726_com.miui.securitycenter.png
Screenshot_2017-10-11-20-05-58-045_com.miui.securitycenter.png
Screenshot_2017-10-11-20-06-05-245_com.miui.securitycenter.png
Screenshot_2017-10-11-20-06-20-435_com.miui.securitycenter.png

cern99

Profesör
Aslında iyi ekran süreleri ama beklediğim kadar değil.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bitmesine yakın en son kaç oluyor ekran süresi ?

nextman

Profesör
7-8 saati buluyor bu cihazımda daha 2.sarj edişim bu bile yeter bana iş telefonu üstelik sosyal medya ve tüm ayarlar açık mobil vs.Bu nedenle Android adına bence başarılı hanıma devrettigim mate 9 da bu sureyi hiç göremiyordum hala öyle o da 4100maH ama işlemci farkı işte

Genellikle oyun oynarım ama fifa,clash royale gibi oyunlar. O zaman 1 günü çıkarır mı saat 8 de okuldayım akşam 6 da evde oluyorum.

Valla ne diyelim gayet guzel gitmis batarya.dedigin gibi.tam sosyal medya-internetlik.gunluk kullaniciya on numara.tasarim bakimindanda hosuma gitti.iphone tasarimi var.renk secenekleri harika. E daha ne olsun.fiyatta 900 filan herhalde.bu arada isim huseyin miydi sizin?

nextman

Profesör
Valla ne diyelim gayet guzel gitmis batarya.dedigin gibi.tam sosyal medya-internetlik.gunluk kullaniciya on numara.tasarim bakimindanda hosuma gitti.iphone tasarimi var.renk secenekleri harika. E daha ne olsun.fiyatta 900 filan herhalde.bu arada isim huseyin miydi sizin?
yok hayır hüseyin değil adım değerli arkadaşım :) cihaz güzel bu tür cihazları test etme şansım olduğu için çevremde ihtiyacı olan kişilere öneriyorum ve bir çok kişiyi xiaomi kullanıcısı yapmışımdır.

yok hayır hüseyin değil adım değerli arkadaşım :) cihaz güzel bu tür cihazları test etme şansım olduğu için çevremde ihtiyacı olan kişilere öneriyorum ve bir çok kişiyi xiaomi kullanıcısı yapmışımdır.
Hepsiburada’da yorumunu andiran bi yorum yakaladimda ordan şettim :))cihazi yakindanda bi incelemek lazim tabi ama su fiyat ve sunduklari ve su dolar-euro-vergi oranlariyla ayakta alkislanir.tasarim benim xiaomi’lerin hosuma gidiyor iphone tasarimina yakin olduklari icin.ayrica klas duruyor.renk desen adamlar tonajlamayi tam ayarinda yapmislar.istenen ekran boyutu ve 1080p cozunurluk gibi akillica bilesim sunmuslar.donanimdan kismamislar.e birde 900 galiba fiyatlarda 4x’lerin.yaaani.bu fiyat butun elestirileri alir kenara sallar.hicbir yerinden elestiremezsin bu telefonu.(garanti haric)(yine bulduk bi yer).govde metal miydi bunlarin??

nextman

Profesör
Hepsiburada’da yorumunu andiran bi yorum yakaladimda ordan şettim :))cihazi yakindanda bi incelemek lazim tabi ama su fiyat ve sunduklari ve su dolar-euro-vergi oranlariyla ayakta alkislanir.tasarim benim xiaomi’lerin hosuma gidiyor iphone tasarimina yakin olduklari icin.ayrica klas duruyor.renk desen adamlar tonajlamayi tam ayarinda yapmislar.istenen ekran boyutu ve 1080p cozunurluk gibi akillica bilesim sunmuslar.donanimdan kismamislar.e birde 900 galiba fiyatlarda 4x’lerin.yaaani.bu fiyat butun elestirileri alir kenara sallar.hicbir yerinden elestiremezsin bu telefonu.(garanti haric)(yine bulduk bi yer).govde metal miydi bunlarin??

cihazı bu tip satıcılardan almıyorum bu nedenle ben değilim bu güne kadar bir çok xiaomi ürün kullandım en üst seviyeden en alt seviyeye kadar hepsini aynı kişiden aldım istanbul teslim ve Türkiye'nin her yerine kargo ile teslimat yapıyor. garanti konusunda da yardımcı oluyorlar öyle tek günlük satıcı olmadığı için kendim hariç bir çok kişiye de referans oldum. bu arada ben yaklaşık 1 ay olmuştur sanırım 785 tl olarak aldım tabi daha sonra zamlandı şu an sanırım 800 tl

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye