xiaomi redmi 5 video ses problemi

Bu konuyu okuyanlar

burakcakir61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar forumda yeniyim, konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum fakat bir sorunum var.

Telefonu alalı 2 gün oldu, her şeyi muazzam tek kelime ile harika fakat kendi uygulamasından video çekerken, snap atarken, instagram, snapchat veya başka bir yer bu yerlerde şarkı veya yüksek ses çıktığı an ses bozuluyor, bass girdiği an işin içine kafayı yiyor.Vlog tarzı açıp konuşursanız kameraya harika bir performans veriyor, fakat şarkı ve yüksek seste bozuluyor, büyük çaplı bir güncellemesi vardı yükledim 9.5 sürümü hala aynı, yardımcı olur musunuz?

Redmi 5 (32gb)

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Merhabalar forumda yeniyim, konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum fakat bir sorunum var.

Telefonu alalı 2 gün oldu, her şeyi muazzam tek kelime ile harika fakat kendi uygulamasından video çekerken, snap atarken, instagram, snapchat veya başka bir yer bu yerlerde şarkı veya yüksek ses çıktığı an ses bozuluyor, bass girdiği an işin içine kafayı yiyor.Vlog tarzı açıp konuşursanız kameraya harika bir performans veriyor, fakat şarkı ve yüksek seste bozuluyor, büyük çaplı bir güncellemesi vardı yükledim 9.5 sürümü hala aynı, yardımcı olur musunuz?

Redmi 5 (32gb)
Tam anlayamadım sıkıntı sesin mi bozulması:)

burakcakir61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sorun video veya story atarken sesin tamamen bozulması. Çoğu xiamio telefonlarinda gözüken bir sorun fakat boyle olmuyor, bir arabada,club kafede sesli ortamda ses aşırı bozuluyor tizler tavan bass 0 oluyor

Winson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamerayı dans ettiğinizi varsayarak hızlı bir şekilde kayıttayken döndürün pikselleşme /Sansür görüntüsü geliyor mu?