Xiaomi MI6 2500TL Hepsiburada.com da ?

Bu konuyu okuyanlar

Burak DUMAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
satıcı hepsiburada değil. 2000 lira olanını hepsiburada satıyordu. muhtemelen stokları bitti çektiler satışı
çok pahalı ya ne güzel bekliyordum 2000TL demiştim parayıda hazırladım biraz bekleyip NOTE 7 yi beklicem artık yapcak bir şey yok almam 2500TL ye birde ithalatçı garantili

Burak DUMAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
birkaç hafta sonra tekrar satışa çıkar
inş çıkar ya çok kötü morelim bozuldu sahibinden.com da 1900TL ye satılıyor ordaki adamla konuştum adam havale ile yada tanıdığınız biri var ise yollayın burdan anlaşırız falan dedi ne yapıcam onuda bilmiyorum mecburen ya fiyatını düşmesini beklicez yada note 7 ye kaldık

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
inş çıkar ya çok kötü morelim bozuldu sahibinden.com da 1900TL ye satılıyor ordaki adamla konuştum adam havale ile yada tanıdığınız biri var ise yollayın burdan anlaşırız falan dedi ne yapıcam onuda bilmiyorum mecburen ya fiyatını düşmesini beklicez yada note 7 ye kaldık
bir kötü haber de ben vereyim note 7'de türkiye'de satışa çıkmayacak:(

Burak DUMAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bir kötü haber de ben vereyim note 7'de türkiye'de satışa çıkmayacak:(
ya zaten note 7 yi bekleyene kadar onu almam zaten de xiaomi mi6 nın fiyatı bitirdi beni aşağı yukarı 2 yada 3 ay sonra istanbula gidicem alırsam anca mi6 yı ordan alırım yapacak bir şey yok 3 ay sonra fiyatıda düşer zaten çünkü o fiyata kimse almaz 2500tl küçük bir para değil açıkcası

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
ya zaten note 7 yi bekleyene kadar onu almam zaten de xiaomi mi6 nın fiyatı bitirdi beni aşağı yukarı 2 yada 3 ay sonra istanbula gidicem alırsam anca mi6 yı ordan alırım yapacak bir şey yok 3 ay sonra fiyatıda düşer zaten çünkü o fiyata kimse almaz 2500tl küçük bir para değil açıkcası
dediğim gibi satıcı farklı. birkaç haftaya gelcektir;)