Xiaomi mi5s

Bu konuyu okuyanlar

Jajajsueh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleykum.Xiaomi mi5s almayı düşünüyorum fakat Türkiye'de garantisi olmayışı caydırıyor beni kullanan arkadaşlar varsa risk almaya değer mi bu alet?Ne gibi sıkıntıları var?beni bir aydınlatırlarsa sevinirim. :)

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Selamun Aleykum.Xiaomi mi5s almayı düşünüyorum fakat Türkiye'de garantisi olmayışı caydırıyor beni kullanan arkadaşlar varsa risk almaya değer mi bu alet?Ne gibi sıkıntıları var?beni bir aydınlatırlarsa sevinirim. :)
Mi 5 kullanıyorum tavsiye ederim.

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Diyelim ki garantili bir cihaz aldınız Türkiye şartlarında bana göre çalıştığım bir ok mobil cihaz teknik servisi sorunları geçiştirmekten başka bir işe yaramıyor. Uzun yıllar miui arayüzü ve portlanmış rom kullandım . Yazılım bakımından portlanmış yazılım olmasına rağmen başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Şu an Mi 5S kullanıyorum cihazı iş hattı takılı ve işlerimin tümünü bu cihazla gerçekleştiriyorum. şarj süresi olsun akıcılığı olsun on numara cihaz şiddete karşıyım:D ama şiddetle tavsiye ediyorum, şu an stok sıkıntısı olduğunu da belirtmekte fayda var tabi.

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
Resmi yoldan ithal edilmiş ise mutlaka garantisi vardır. Örneğin hepsiburadan aldıysanız sorumlusu orası olur. Bir ürünü için resmi distrübütör garantisi olacak diye bir şart yok.