Xiaomi Mi5 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Merhaba arkadaşlar,

Az önce Xiaomi Mi5 telefonu kullandım. Barcelona'da kullanılabilecek tek telefon zaten. Birazdan videosunu da eklerim bu mesajın altına. Gerçekten çok iyi olmuş. Yerli üretim böyle olmalı ;)

Türkiye'de satılmıyor ama bir şekilde elde eden kullanacak zaten. Görüşlerinizi siz de paylaşırsanız çok sevinirim. Burası, telefonu almak isteyen kullanıcılara rehberlik etsin.

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Konu Sabitlendi.
Cihaz uygun fiyatli oldugundan one plus serisi ile ayni etkiyi yaratabilir.
Ama açıkçası Xiaomi'nin artık yeni pazarlara açılması gerekiyor.

@Troy aynı işlemciyi kullanan diğer firmalara göre bu cihazdaki performansın bariz bir şekilde üstün olmasını nasıl yorumluyorsunuz?

Tek beğenmediğim nokta arka kameranın yerleşimi. Bir önceki modelde olduğu gibi orta kısımda yer alsa daha şık dururdu. Bu şekilde arka taraf çok boş duruyor.

M3rTR

Profesör
çoğu telefondan kopyalanmış gibi. arka tarafı çirkin duruyor kamera yerleşimi vb. teknik özellikleri gayet iyi.birde merak ettiğim konu var mi4'te olan fazla sar değeri bu modeldede devam ediyor mu?

ya böyle telefon konusu mu olur; ne bir videosu var, ne bir fotoğrafı, ne hakkında bir bilgi... iyi telefonmuş falan filan. kusura bakmayın ama işinize saygı göstermezseniz başkaları da size saygı göstermez, okunmaz, ilgi alaka duyulmaz hale gelebilirsiniz, sayın reisim! :)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
ya böyle telefon konusu mu olur; ne bir videosu var, ne bir fotoğrafı, ne hakkında bir bilgi... iyi telefonmuş falan filan. kusura bakmayın ama işinize saygı göstermezseniz başkaları da size saygı göstermez, okunmaz, ilgi alaka duyulmaz hale gelebilirsiniz, sayın reisim! :)
Ana siteyi takip eden zaten kaçırmaz, incelemeler yapilmis, haberler yapılmış.
Sizin gibi arastirmaktan yoksun bir zihniyet eleştirse de farketmez bence

Sizin gibi arastirmaktan yoksun bir zihniyet eleştirse de farketmez bence
@Jiraiya06 zahmet buyurup resim falan çekip koymuşsun güzel kardeşim. ben o konuları ve incelemeleri görmüştüm zaten. benim itirazım burada açılan konunun özensiz ve malzeme olmadan öylesine açılmış olmasıydı. siz de biliyorsunuz ki bütün forum sitelerinde yeni bir modelin "... kullananlar kulübü" olarak başlık açıldığında ilk olarak o modelle alakalı detaylı bilgiler, görseller vs. verir, akabinde de okuyucu yorumları beklenir. siz burada yönetici olmasaydınız eminim aynı haklı serzenişte bulunacaktınız. hakaret etmeden, kırmadan ve incitmeden cevap yazma lütfunda bulunabilirdiniz, inanın çok daha yakışır olurdu.

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
@Jiraiya06 zahmet buyurup resim falan çekip koymuşsun güzel kardeşim. ben o konuları ve incelemeleri görmüştüm zaten. benim itirazım burada açılan konunun özensiz ve malzeme olmadan öylesine açılmış olmasıydı. siz de biliyorsunuz ki bütün forum sitelerinde yeni bir modelin "... kullananlar kulübü" olarak başlık açıldığında ilk olarak o modelle alakalı detaylı bilgiler, görseller vs. verir, akabinde de okuyucu yorumları beklenir. siz burada yönetici olmasaydınız eminim aynı haklı serzenişte bulunacaktınız. hakaret etmeden, kırmadan ve incitmeden cevap yazma lütfunda bulunabilirdiniz, inanın çok daha yakışır olurdu.
Dediğiniz dh de yaygin hocam, tam incelemenin ustune siz bunu yazinca tutamadim kendimi.
Bizim kulüplerde daha cok cihazi bilenler oldugundan konuyu kalabalık etmemek adina boyle yapıyoruz genelde çoğu konuda. Ama teknik özellikler zaten cok kolay bir sekilde bulunabileceginden sıkıntı olmuyor.

Kadima

Rektör
@TopaL ÇekiRgE bu konuda haklı bence. Madem telefonun ana konusu açılıyor en azından bir kaç görsel ve ürün bilgisi eklenebilirdi. Şahsen ben SDN'nin Anasayfasından çok forumunu takip ediyorum. Eğer Xiaomi Mi5 cihazını merakla bekliyor olmasaydım Anasayfadaki inceleme videosunu görmezdim.

Eleştirirken yıkıcı değil, yapıcı olunuz. Troy, sizin kadar forumla ilgilenen birisi değil, konumu gereği de ilgilenemez. O yüzden bu kadar çok moderatör var. Öyle ki, konuyu bile kendisi değil moderatör sabitlemiş ve ekleyeceği videoyu da unutmuş muhtemelen.
Moderatör arkadaş, konuyu sabitlerken içeriğini de zenginleştirebilirdi. Muhtemelen Troy da moderatörlerine güvendi ama arkasını toplayamadılar.
Bu konu rehberlik edecekse ona göre zenginleştirilmelidir. Bu görev, Troy'dan çok moderatörlerin görevidir.