Xiaomi Mi5 128 GB Türkiye' de bulmak?

Bu konuyu okuyanlar

Salvo34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır beklediğim bir model ama resmi olarak sanırım hala ülkemize gelmedi. Temin etmek mümkün ama muhtemelen türkçe dil desteği olmayacaktır. Sahibinden.com da dolaşırken bu modeli satan bir sürü satıcı gördüm ki sanırım yurt dışından temin edip imei kayıt işlemlerini vs kendileri hallediyorlar. Güvenilir bir satıcı bilen varsa yazabilir mi? Bir de aşşağıda vereceğim linkten alışveriş yapan varsa bi yorum bırakabilirse çok memnun olurum

Sıfır Siyah Xiaomi Mi 5 Cep Telefonu sahibinden.com'da - 332971941

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
PM attım. DH'de güvenilir bir satıcı var.

EmrullahBuluts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Evet Bu Telefonu Nerden Temin Edilebilir Ya Da Ülkemize Ne Zaman Resmi Olarak Gelir

EmrullahBuluts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır beklediğim bir model ama resmi olarak sanırım hala ülkemize gelmedi. Temin etmek mümkün ama muhtemelen türkçe dil desteği olmayacaktır. Sahibinden.com da dolaşırken bu modeli satan bir sürü satıcı gördüm ki sanırım yurt dışından temin edip imei kayıt işlemlerini vs kendileri hallediyorlar. Güvenilir bir satıcı bilen varsa yazabilir mi? Bir de aşşağıda vereceğim linkten alışveriş yapan varsa bi yorum bırakabilirse çok memnun olurum

Sıfır Siyah Xiaomi Mi 5 Cep Telefonu sahibinden.com'da - 332971941
Ama Pasaport Kayıtlı Sıkıntı Cıkarır

incedere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
resmi satışı boşuna bekleme gelceni sanmıyorum adamlar avrupaya oda birkaç ülke nazla açıldılar buna rağmen dünyada 3 cü en çok satan firma çin ve hindistan onlara yetiyor
konuya gelince bende sahibinden uzerinden baska bir magzadan aldım mi 5 32 lik modeli bana yetiyor 4 ay suresi vardı kayıt icin 3 ay kullandım bilindik yöntemlerle bu işi yapan birinin telini verdi sagolsunlar ilgilendi çocuk uzaktan yardımla pc den yazılım ve imeilleri halledecekti ben pek beceremedim baktım olmuyor cihazı yolladım çocuga istdayım arkdas trabzondaymış neyse kargoya verdim telin içinede 50 tl para koydum sagolsun iki günde yolladı imeiler yapıl.ıs global yazılım atmış miui 7 vardı mıui 8 olmuş velhasıl cihaz dahada bir süper oldu
yani fazlada takıntılı olmican tedbiride bırakmican tabide ben güvendim yolladım hem telofon mıuı 8le süper oldu hemde yurt içi kayıtlı cihazım oldu çarşı iletisim bende yıllardır görüyorum o işi yapıyolar alışverişim olmadı ama güvenilirdir bu işi yapan mağzası olan dolandırıcı olamaz ben magzaya gidip aldım görerek semersden çaglayanda onlarda bir sıkıntı olursa getir abi diyolar muhtemelen çarşı da aynını der

Son mesajlar