Xiaomi mi note 3 mü mi 6 mı ?

Mi Note 3 - Mi 6

• Mi Note 3

Kullanılan: 2 22.2%
  • Mi 6

Kullanılan: 7 77.8%

• Kullanılan toplam oy
    9

Bu konuyu okuyanlar

BurakGokk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, Xiaomi almak istiyorum Note 3 mü yoksa Mi 6 mı almalıyım ? Nedenleri ile söylerseniz daha iyi olur..
Ve bir de elden nerden alabilirim ?

yasin_65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Merhaba, Xiaomi almak istiyorum Note 3 mü yoksa Mi 6 mı almalıyım ? Nedenleri ile söylerseniz daha iyi olur..
Ve bir de elden nerden alabilirim ?
Xaomi mi 6 yı tavsiye ederim. Nedeni de işlemcisi not 3 e göre daha iyi. Not 3 un artısı EKRANIN biraz daha büyük olması ve bataryanın biraz daha fazla olması. Zaten EKRANIN büyük olması bataryanında büyük olması gerek. O yüzden batarya kullanımı
ikisinde de aynı denilebilir. Kamera ikisinde de aynı. Mi 6 fiyatı not 3 e göre pahalı olabilir ama aldığında pişman olmadığını görürsün. Elden almak istiyorsan Migros ta satılıyor. Ben de 2 ay önce aldım. Dolardan dolayı fiyatlar yükseldi. Ben aldığım da 1900 TL idi. Teknosada da satıldığını biliyorum. Eğer İstanbul da oturuyorsan Xaomi Türkiye mağazası açıldı. Oradan da alabilirsin hem de Türkiye garantili alırsın. Diğer yerlerde ithalatçı garanti ile satılıyor.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Mi 6 amiral gemisi bir cihaz Note 3 ise orta segment.Xiaomi almaya karar verdiyseniz Mi 6 alın