Xiaomi Mi 9 ?

Bu konuyu okuyanlar

dbeyazbulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiamoi mi 9 Nisandan itibaren Türkiyede satışta olacakmış

Bu nisanın 1'i demek mi yoksa nisanın ortalarına doğru gibi mi gelir?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
o konuda bilgim yok ama onun yerine o fiyatlarda s10 ve s10e'de tercih edilebilir sonuçta xiaomi en iyi donanımlardan biride olsa yazılımda henüz bir samsung, lg vs. değil. Ayrıca arka kamerada ois kullanmamaları çok büyük eksiklik.

dbeyazbulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o konuda bilgim yok ama onun yerine o fiyatlarda s10 ve s10e'de tercih edilebilir sonuçta xiaomi en iyi donanımlardan biride olsa yazılımda henüz bir samsung, lg vs. değil. Ayrıca arka kamerada ois kullanmamaları çok büyük eksiklik.
Performans için tercih ettim yazılımı geliştirirler diye düşünüyorum umarım yanılmıyorumdur

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Performans için tercih ettim yazılımı geliştirirler diye düşünüyorum umarım yanılmıyorumdur

Bence o cihaza 5000 vereceksen lg g8, oneplus7 yada s10 filan al performans s serisinden bir tık iyi ama yazılım kalitesi yönünden mi 9 üzebilir ayrıca her güncelleme farklı sorun çıkartıyorlar o konuda kalite olarak geride kalıyor xiaomi.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Leand haklı. Eğer Mi 9 ithalatçı garantisiyle 3.800-4.100 arası gelirse bakabilirsiniz fakat lansmanda belirtilen fiyat veya civarında çıkarsa S10e bakmanızı öneririm.

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
ama yazılım kalitesi yönünden mi 9 üzebilir ayrıca her güncelleme farklı sorun çıkartıyorlar o konuda kalite olarak geride kalıyor xiaomi.
Örnek verebilirsen sevinirim, hangi Xiaomi modelini kullanıyorsun ?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Örnek verebilirsen sevinirim, hangi Xiaomi modelini kullanıyorsun ?

Redmi note 4x var bir tane ama şöyle söyleyeyim ses kalitesi, kamera kalitesi olarak özellikle çok geride ayrıca sürekli sıkıntı yaşayanlar oluyor yazılımla ilgili.

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Redmi note 4x var bir tane ama şöyle söyleyeyim ses kalitesi, kamera kalitesi olarak özellikle çok geride ayrıca sürekli sıkıntı yaşayanlar oluyor yazılımla ilgili.
Redmi Note 4x ile Mi9 arasında sıradağlar var.
Iphone 5s kullanırken XS Max hakkında yorumda bulunmak gibi ...

sürekli sıkıntı yaşayanlar oluyor yazılımla ilgili.
Lütfen kendi adımıza konuşalım, bırakalım Mi 9 veya yakın modelleri kullananlar cevaplasın.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Redmi Note 4x ile Mi9 arasında sıradağlar var.
Iphone 5s kullanırken XS Max hakkında yorumda bulunmak gibi ...

Lütfen kendi adımıza konuşalım, bırakalım Mi 9 veya yakın modelleri kullananlar cevaplasın.

Ben kullanıcı yorumlarına göre belirttim siz bilirsiniz sizin bir fikriniz varsa söylersiniz ama bunlar ortada olan şeyler video kıyasları, kullanıcı yorumları olsun ben kendim uydurmuyorum. Kullanıcı yorumları diyorsunuz ama o zaman bir kişinin birden fazla kıyas edilen bu cihazlardan kullanıp bize afaki bir yorumda bulunmasını beklemeliyiz. Mesela s10 serisinde ses çipi var, dynamiq amoled var,instagram, snapchat modu var kamerasında ekran hdr 10+, destekli ayrıca geniş çekim hemen hemen her mod da var, uyumlu aksesuar var. Mi9 ile gelen şeyler snapdragon ve sony sensörün sağladığı teknolojiler xiaomi ne sunuyor??? Mesela gidip mi8 lite yorumlarına bakın onda da bir dünya sıkıntı var ve biz vaktiyle bayağı önerdik ama alan pişman. Ayrıca fark ettiyseniz ben yazılım stabiliteden bahsettim ama siz model kıyasına çektiniz.

dbeyazbulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir de merak ettiğim şey mi mix 3 mü daha mantıklı olur mi 9 mu?