Xiaomi Mi 9 İçin Sahte IMEI Kaydı Yapılabilir Mi?

Bu konuyu okuyanlar

Beyinbusprenses

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bazı telefonlarda sahte IMEI olmadığını duydum.Xiaomi Mi 9'da sahte IMEI kaydı oluyor mu?Kesin bilgisi olan yazsın lütfen...

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Kapanır olmaz sonradan atılır oda belli olur

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Mi 9 SE modeline kesin imei atılıyor ondan eminim ama Mi 9 modelinden yüzde yüz emin değilim. Atılıyor diye biliyorum. Şebeke de kapanmıyor dostum. Imei atılmış cihazlara yeni güncelleme yüklediğinde belki şebeke sıkıntısı verebilir ama her zaman olan bir durum değil bu. Şebeke sıkıntısının da çözümleri var. Tanıdık bir telefoncu varsa ya da telefonu alacağınız yerle irtibat kurarsanız yardımcı olurlar, sıkıntı yaşamazsınız

Beyinbusprenses

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Mi 9 SE modeline kesin imei atılıyor ondan eminim ama Mi 9 modelinden yüzde yüz emin değilim. Atılıyor diye biliyorum. Şebeke de kapanmıyor dostum. Imei atılmış cihazlara yeni güncelleme yüklediğinde belki şebeke sıkıntısı verebilir ama her zaman olan bir durum değil bu. Şebeke sıkıntısının da çözümleri var. Tanıdık bir telefoncu varsa ya da telefonu alacağınız yerle irtibat kurarsanız yardımcı olurlar, sıkıntı yaşamazsınız
Başka bir forumda imei atılmıyor dediler mi 9 için.Daha önce telefona imei attırdığım bir yer vardı oraya sorayım daha mantıklı olur.