Xiaomi mi 6 ithalatçı garantili alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Ergin06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhabalar mi6 aldığınızda yazılımsal sorunları halledıyolar diğer sorunlarda pek fazla umut bağlamayın delta ya evo ya kvk ya .

Yusuf302

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhabalar mi6 aldığınızda yazılımsal sorunları halledıyolar diğer sorunlarda pek fazla umut bağlamayın delta ya evo ya kvk ya .
O zaman garantinin ne anlamı kaldı :D
Sanırım kvk alacam teşekkürler

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Zamanında general mobile discovery almıştım, ithalatçı falan değil yani, birkaç ay sonra da anneme discovery II+ aldım, her ikisinde de problem oluştu, hele annem gözü gibi sakınırdı, ekrana nazikçe dokunurdu. Ama ne hikmetse her ikisinde de ekran problemi kullanıcı hatası olduğundan telefonun yarı fiyatı kadar servis ücreti istediler. Keza ağabeyimde başka bir sorun oluştu, o da kullanıcı hatası çıktı. :) Yani General Mobile ve türevlerinin Türkiye garantisi ile xiaomi mi 6 ithalatçı garantisi benim gözümde aynı, şans ve kader demek gerek, yaradana sığınıp al. Sözde Türk firması GM'ye ve türevlerine kazıklanmak yerine taş gibi mi 6 al.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
İnternette çok fazla şikayet görebilirsin.Ama bu durumlar her garanti için geçerli.Elbet ithalatçılarda daha fazla.Eğer senin haklı olduğun bir durum varsa thh'ne gidebilirsin.Sana önerim bir sorundan dolayı telefonu verince tahminimce 20 iş gününü geçer.Geçtiği gibi direk thh'ne git hiç yetkili servise gitme.Bazen çakallık yapıp bozuk gönderiyorlar o zaman 3 veya 4tü yanlış hatırlamıyorsam o miktardan fazla giderse garantiye yine paranı veya yeni ürün alıyorsun.Bence tr garantiden tek farkı biraz daha beklemen.Bu arada ben bir kaç kere delta ile garantilik durumu olup gayet memnun olan insanlara rastladım

Reaksiyon puanı
13
İthalaçı garantilide telefonda sıkıntı yaşarsan asla tamir edilmez veya pişman ederler.
Benim eski telefonum ithalatçı garntili idi . 70 günde yapamadılar. Şimdi mahkemelik durumdayız.
En iyisi www.sikayetvar.com adresinden sorgulaman.