Xiaomi Mi 5S

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Evet bir yerlerde 1199 tl ye mi 5s 64 gb gördüm kağıt olarak özelliklerini bilsemde kullanım açısından kullanan arkadaşların yorumunu almak daha iyi düşüncesindeyim. Sizce bu cihaz alınırmı şu an? Ekran koruyucu, kılıf gibi aksesuarlar rahatca bulunurmu?

M

Murat Burç

SDN Okuru
5 ay önce kardeşime aldım. 4GB RAM 32 GB depolama olanı. Sizin sorduğunuzda 3GB RAM var. İstediğiniz soruyu sorun cevaplayayım.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
O zaman elimde g2 ve note 4 var ebat olarak onlardan biraz ufak ama batarya olarak aynı sayılırlar bu iki cihaz ile gün boyu net açık akşamı rahat ediyorum arada oyun ve sosyal ve burası var batarya durumu nedir? Kamera olayına girmiyorum zaten her halukarda elimdeki cihazlara göre daha iyidir zaten fazlada işim olmaz.

mahmudyildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Evet bir yerlerde 1199 tl ye mi 5s 64 gb gördüm kağıt olarak özelliklerini bilsemde kullanım açısından kullanan arkadaşların yorumunu almak daha iyi düşüncesindeyim. Sizce bu cihaz alınırmı şu an? Ekran koruyucu, kılıf gibi aksesuarlar rahatca bulunurmu?

kesinlikle almanı tavsiye ederim. Tam bir fiyat-performans canavarı

M

Murat Burç

SDN Okuru
O zaman elimde g2 ve note 4 var ebat olarak onlardan biraz ufak ama batarya olarak aynı sayılırlar bu iki cihaz ile gün boyu net açık akşamı rahat ediyorum arada oyun ve sosyal ve burası var batarya durumu nedir? Kamera olayına girmiyorum zaten her halukarda elimdeki cihazlara göre daha iyidir zaten fazlada işim olmaz.
Bataryası 5-6 saat ekran açik veriyor bekleme suresi az sorunlu miui9da düzelttiler diye biliyorum
Kamerasi ilk pixel ile ayni sensor ozellestirilmis google kamera uygulamasi ile daha iyi sonuclar veriyor diye biliyorum normal kamerası da iyi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ama almısken mi6 hatta oneplus 5 alinmali para verilir onlar icin

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
yok gördüğüm f,yat üzerine alayımmı almayayımmı düşüncesi yoksa üst cihaz almak daha fazla vermek gibi düşüncem yok

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Sorduğun cihaz alınır ama bütçeni biraz daha arttırabilirsen daha iyi ve daha uzun ömürlü modelleri alman daha sağlıklı olabilir

Reaksiyon puanı
222
1 yıldır kullanıyorum tavsiye ederim batarya günü zor çıkarıyor bana müzik dinliyorum gps vs. ama hızlı şarj ile yarım saat takınca yetiyor.