Xiaomi Mi 5

Bu konuyu okuyanlar

Nesgrejb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar,
Yeni bir telefon almak istiyorum fiyat sınırı olarak 1500 TL civarı olması lazım aklımda Xiaomi Mi 5 telefonu var sizce almalı mıyım,yoksa daha iyisini bulabilir miyim o fiyat bandında istediğim özellikler telefonda kasma olayı olmaması,çok oyun oynamam ama oynadığımda sıkıntı çıkmaması ve beni ortalama 3-4 yıl kadar sıkıntısız şekilde götürmesi aranızda Xiaomi Mi 5 kullanan varsa iyi ve kötü yönlerini yazabilir mi ve sizden gelicek tavsiyeleri bekliyorum.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhabalar,
Yeni bir telefon almak istiyorum fiyat sınırı olarak 1500 TL civarı olması lazım aklımda Xiaomi Mi 5 telefonu var sizce almalı mıyım,yoksa daha iyisini bulabilir miyim o fiyat bandında istediğim özellikler telefonda kasma olayı olmaması,çok oyun oynamam ama oynadığımda sıkıntı çıkmaması ve beni ortalama 3-4 yıl kadar sıkıntısız şekilde götürmesi aranızda Xiaomi Mi 5 kullanan varsa iyi ve kötü yönlerini yazabilir mi ve sizden gelicek tavsiyeleri bekliyorum.
ben kullanıyorum kardeşim sadece turkcell hattı dışında 4g her yerde çalışmıyor , bir de micro sd yok kardeşim başka sorunu yok.

vasilty

Asistan
Reaksiyon puanı
85
1200 tl suan mi5 guzel fiyat performans alabilirin

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Mi5 nerede satılıyor? Türkiye'ye geldi mi?

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
sar değeri yüksek çocuğunuz olmayabilir belki

darknessfire

Asistan
Reaksiyon puanı
3
sar değeri yüksek çocuğunuz olmayabilir belki
Bakın insanları yanlış şekilde bilgilendirmeyin.Sadece Gsm Arenada amerika bölgesi için değerler verilmiş.Ordan bakıp 1.42 oldugunu görünce aaa çok yüksekmiş diyorsunuz.Halbuki alakası yok.Sar değerleri avrupada amerikada farklı ölçüm teknikleri ile test edilirler.Amerika bölgesindeki sar değerleri genelde bütün telefonlarda yüksektir.Amerika bölgesinde üst sınır 1.6 iken Avrupada 2.0 w/kg dir.Xiaomi Mi5 e gelicek olursak Avrupa bölgesi Sar değerleri:Baş:0.376 Vücut:0.798 Amerika Bölgesi: Baş:0.703 Vücut:1.422 Sar değerleri cihazın gayet düşüktür.Bir karşılaştırma yapmak gerekirse Samsung Galaxy S7 nin sar değerleri mi5 den daha kötüdür. S7 Amerika sar değerleri baş:1.40 vücut :1.59 o zaman sizin düşüncenizle yola çıkarsak mi5 ile çocuğunuz olmuyorsa s7 ilede kanser olursunuz herhalde.Kısaca anlatmaya çalıstıgım en detayına kadar araştırın.Doğru bilgiyi buldugunuza emin oldugunuzda eleştirilerinizi yapın.Mi5 sar değerleri kaynağınıda vereyim.Herkese iyi forumlar.

http://s1.mi.com/zt/2016012501/MI5.pdf