Xiaomi Kullanlar Yardım Gerek Sağolun

Bu konuyu okuyanlar

EmrullahBuluts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
xiaomi mi 5 128 gb black uzun suredir takip ediyorum arastırmalar yapıyorum ancak bunu türkiyede almak istedigim zaman ikinci el telefonlar önüme cıkıyor ancak bende sıfır bir telefon almak isterim Birde Telefonu Yurtdısından Aldıgmız Zaman Türkce Dil Destegi Var mı Birde Yurtdısından Alınırsa Adaptor Donusturucuyu Türkiyede Bulmak Mümkünmü Teşkkürler

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
xiaomi mi 5 128 gb black uzun suredir takip ediyorum arastırmalar yapıyorum ancak bunu türkiyede almak istedigim zaman ikinci el telefonlar önüme cıkıyor ancak bende sıfır bir telefon almak isterim Birde Telefonu Yurtdısından Aldıgmız Zaman Türkce Dil Destegi Var mı Birde Yurtdısından Alınırsa Adaptor Donusturucuyu Türkiyede Bulmak Mümkünmü Teşkkürler
Adaptörü halledersin de yurt dışından kargoyla gelmiyor bilgi

M3rTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
135
Telefonda Türkçe dil desteği mevcut.Adaptor donusturucu ise heryerde bulabilirsiniz var.

EmrullahBuluts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Tesekkurler Peki Bu Telefonu Nerden Temin Edebilirim Ve Güvenli Olmak Üzere Ve Ne Kadar Gelir ?

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Xiaomi için net konuşmak çok zor tamamen ithalatçı şirketin insiyatifine kalmış ne zaman getireceği hatta getirip getirmiyeceği. Xiaomi çok iyi telefonları çok iyi fiyatlara satıyor ama niyeyse bi türlü globalleşemedi. Bunu başarsa benim diyen çogü markanın önüne geçer

EmrullahBuluts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Xiaomi için net konuşmak çok zor tamamen ithalatçı şirketin insiyatifine kalmış ne zaman getireceği hatta getirip getirmiyeceği. Xiaomi çok iyi telefonları çok iyi fiyatlara satıyor ama niyeyse bi türlü globalleşemedi. Bunu başarsa benim diyen çogü markanın önüne geçer
Haklısın Dedigin Gibi kendisini üst sıralarda bulabilirler ancak bu telefonları türkiye gibi gelişmiş bir ülkede satılmaması yasal olarak olması gerekmekteydi ama maalesef yok umarım en yakın zamanda ülkemize gelmiş olur birde aliexpressden almak mantıklı mı HAKKI ABİYİ KONUYA DAVET EDİYORUM :)

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Haklısın Dedigin Gibi kendisini üst sıralarda bulabilirler ancak bu telefonları türkiye gibi gelişmiş bir ülkede satılmaması yasal olarak olması gerekmekteydi ama maalesef yok umarım en yakın zamanda ülkemize gelmiş olur birde aliexpressden almak mantıklı mı HAKKI ABİYİ KONUYA DAVET EDİYORUM :)
Ali expressten alamazsın gümrükte takılır. Yurtdışından almanın tek yolu biri kendisiyle birlikte sokacak ülkeye.

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
şu şekil satın alabilirsiniz.

1- telefonu parça parça istersiniz ekran paneli ayrı kargo kasa ayrı kargo vs vs.
2- Satıcıya dersiniz MP4 Kutusunda gönderin diye bazen geçtiği oluyor bu şekilde

fakat 1. işlemi satıcı uygulayacağını sanmam çok uzun sürer bu iş.
2. işlem ise belli değil sıkıntılı yani.

Hepsi burada gibi sitelerden alabilirsiniz.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Google'a mi Türkiye yazarak sonuca ulaşırsın.

EmrullahBuluts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
illa 32 gb kaldık desenize yurtdısında bir tanıdıgımda yok inş en yakn zamanda türkiyeye pro modeli gelir

incedere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mi 5, mi5s, mi note2, mi mix hepside intrnt de sahibinden üzerinden satan dükkanlar var 128 GB hatta mix in 256 GB lik modelide mevcut biraz tuzlu tabi bu dukkanlar güvenilir senelerdir bu işleri yapanlar ben kaç tane cihaz aldım hiç bir sıkıntı görmedim her konuda da imei veya yazılm ne gerekiyorsa yardımcıda oluyorlar

incedere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu sar degerine takan arkadaşlarada söylim cihazın sar değeri 0,33 yani süper

incedere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kasa kalitesi? = Çubuk kraker
kasa kaliteside mükenmel youtupdaki videoya bakıp aldanmayın
eline aldığında kalite hissini alıyorsun gorila glas 4 var ama çizilmez diyede bişey yok çizmek istesen çizilir yani 128gb lik modeli seramik kasa 32 ve 64 lükler g.glas 4 kaplı gayetde şık kavisli ele oturuyor

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
ben mi 5 kullanıyorum istediğini sorabilirsin , Facebook'ta Xiaomi Türkiye Kapalı grup var oraya katıl orada satanlar var kardeşim oradan alabilirsin dönüştürücüsü mevcut o sorun değil...

Jaws Quad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
@kadirirdem
Kulaklıkla müzik dinlemek nasıl kötü diyorlar. Ses ve donanım hakkında deneyimlerini paylaşabilir misin?

echonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Xiaomi Mi5 kasa kalitesi olarak çok kötü bir telefon. Bend (bükülme) testleri yapan biri var youtube'da. Resmen paramparça oluyor telefon. İsteyen Xiaomi ve diğer telefonların bend testlerini izlesin.

Ayrıca Snapdragon 820 denilmekte ancak 820'nin 2 sürümü mevcut. İlki üst kalite olan çoğu amiral gemisindeki model. İkincisi ise Lite (hafif) olarak tabir edilen, saat hızı düşük olan yani Xiaomi'nin kullandığı model.

Bu nedenlerden dolayı tavsiye etmiyorum Xiaomi Mi5 ancak Mi 5S gayet güzel olmuş.

cederete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi Mi5 kasa kalitesi olarak çok kötü bir telefon. Bend (bükülme) testleri yapan biri var youtube'da. Resmen paramparça oluyor telefon. İsteyen Xiaomi ve diğer telefonların bend testlerini izlesin.

Ayrıca Snapdragon 820 denilmekte ancak 820'nin 2 sürümü mevcut. İlki üst kalite olan çoğu amiral gemisindeki model. İkincisi ise Lite (hafif) olarak tabir edilen, saat hızı düşük olan yani Xiaomi'nin kullandığı model.

Bu nedenlerden dolayı tavsiye etmiyorum Xiaomi Mi5 ancak Mi 5S gayet güzel olmuş.
alıp kullandın galiba bu kadar emin konuşuyorsun samsung ları geç iphone 7 nin kasa kalitesi nde de iyi diyorum kaç kez düşürdüm baya ufak tefek değil sert zemine en ufak birsey olmadı gayet şık ve kalite hissi veren bir cihaz
işlemcisine gelince tr de satılan cihazlar mi nin avrupa için ürettiği cihazlar avrupalılarda maldı tabi anlamazlar telden işlemciden
gayet stabil hızlı bir cihaz takılma kasma donma yok galxy s7 ilede iphon6 s lede kıyasladım kamara kalitesi hariç özelikle intrnt de mi daha hızlı
yuotup daki testlere bakarsan o şekilde her telefon bükülüp kırılır o şekilde zorlayarak telefonu bükerki iphon lar got cebinde egilip bükülüyodu gider onlara 3 4 bin lira verirsiniz adamlar 1000 1500 e daha kalitelisini yaparlar begenmeyi bırak elestirirsiniz

echonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ben iphone ile karşılaştırmadım ki. Sadece gerçekleri yazdım. Bu kadar asabi olmaya gerek yok. Ayrıca Mi 5S gayet güzel dedim

EmrullahBuluts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
mi 5, mi5s, mi note2, mi mix hepside intrnt de sahibinden üzerinden satan dükkanlar var 128 GB hatta mix in 256 GB lik modelide mevcut biraz tuzlu tabi bu dukkanlar güvenilir senelerdir bu işleri yapanlar ben kaç tane cihaz aldım hiç bir sıkıntı görmedim her konuda da imei veya yazılm ne gerekiyorsa yardımcıda oluyorlar
Peki İade Etmek Mümkün mü Tatsız Bir Olay Yasamak İstemem

cederete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben iphone ile karşılaştırmadım ki. Sadece gerçekleri yazdım. Bu kadar asabi olmaya gerek yok. Ayrıca Mi 5S gayet güzel dedim
gerçekleri yazdım diyorsun mi 5s gayet güzel diyorsun tutarlı ol iki cihaz arasndaki tek fark işlemci farkı her şeyi aynı ama sen hallen gerçekleri yazdım diyorsun

cederete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki İade Etmek Mümkün mü Tatsız Bir Olay Yasamak İstemem
iade ediş gerekcene bağlı bir sorun veya arıza halinde zaten yasal süreler var herkesimi ticaret erbabını bağlar
şunada emin türkiyede iphon hariç tüm resmi türkiye garantili cihazlarda da bir sorun poreblen yasandığında lanet okuyosun yani hiç biri dört dörtlük değil
o sebeble ufak esnaf la bierbir diyolakla daha kolay sorunlar aşılır sorun yaşamadım ama garantili cihazlarda yasadm samsung da lg de de yasadım