Xiaomi Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Xiaomi önümüzdeki ilk 3 ay içinde Brezilyaya giriş yapacakmış. Ve bundan sonra giriş yaptıkları her ülkede yerini sağlamlaştırmadan başka ülkelere giriş yapmayacakmış.
http://focustaiwan.tw/news/ast/201505070030.aspx
Kısaca bu sene Türkiye'ye giriş yapmayacaklar gibi duruyor. Hay ben böyle şansın ulan.

thecrow58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşım Xaomi mi 5 s plus modelini almış 6 gb ram ve 128 gb hafızası var bende almak istiyorum o telefondan çok beğendim bizim eve geldi arkadaş mortal kombat'ı yükledik telefonuna kasma vs hiç birşey sorun olmadı tabiri caizse çatır çatır oynadık oyunu

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Xiaomi da böyle hata falan olur die korkuyorum işte güncellemesinde, telefon türkçe olucak mı ? aldığım gibi bi kurulum yapmadan kullanabilicek miyim ? falan bunlar kafamı çok karıştırıyor. Mi5, Mi5s ve mi max arasında kaldım fiyat daha düşük olursa daha iyi olur şöyle söyliyim İphone 4s kullanıyorum bozulmaya başlamasa hala kullanmaya devam ederim kasmasın donmasın çok performanslı oyunlar oynamam :)

Sinan semih kalem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
merhaba bu aralar xiaomi telefonlarına bakıyorum fazla bütcem yok ciaomi mi4 -- xiaomi redmi note bu telefonlar nasıl

01halil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba bu aralar xiaomi telefonlarına bakıyorum fazla bütcem yok ciaomi mi4 -- xiaomi redmi note bu telefonlar nasıl
Arkadaşim redmi 4x ve redmi note 4&4x var bütçeniz ne kadar misal garantili garantisiz nasıl bir cihaz bakıyorsunuz?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Ön kamerası nasıl telefonların kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim

canan öztürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonumu garanti süresi içinde arıza nedeniyle Evofone yetkili servisi Genpa 'ya teslim ettim. Genpa telefonu 06.04.2019 tarihinde teslim aldı. Ve 26.04.2019 tarihinde telefonumun olduğu mesajını gönderdi. Servise gittiğimde Genpa'da yetkili bayan önce imzalamam için bir evrak uzattı sonra telefonu şarjsız bir şekilde bana teslim etmek istedi. Kontrol etmeden telefonu teslim almayacağımı belirttim. Telefon şarj edildi, kurulumu yapıldı ve kontrol etmem istendi. Parmak izi okuyucusunun hala çalışmadığını söyledim. 20 günlük servis süresini kapatıp 1. Günden yeni bir servis kaydı açtılar. 26.04.2019 tekrar servis kaydı açılmış oldu. Evofone garanti şartlarında telefon servis süresi 10 iş gününü geçerse yedek telefon vereceği yazıyor. Çağrı merkezini arayıp 2. Servis süresi de 10 günü bulduğu için yedek telefon istediğimde sadece elden teslim edilen telefonlara yedek telefon verebildiklerini söylediler. Garanti şartlarında böyle bir ibare olmadığını söylediğimde ise bunu garanti şartlarında belirtmek zorunda olmadıklarını söylediler. Bu durumu Xiaomi kurumsal mail adresine attım onlarda telefonun arızası için öneri yazıp duruyor. Şikayetimi belirtmek için yazdım öneri istemiyorum diyorum hala telefonu nasıl düzeltiriz maili atıyorlar. Hiç kimse ilgilenmedi telefon gideli 32 gün oldu hala serviste. Türkiye garantili diye aldım rezillik bir daha xiaomi telefon mu tövbe.