Xiaomi Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

OnePlus One üzerinde MIUI kullanıyorum. Uzun zaman sonra MIUI 6 beta ile güncelleme geldi.

http://m.aliexpress.com/item/32252156839.html
Ürün Çin postası ile ücretsiz geliyor ve ülkeye girince PTT dağıtım yaptığı için sizede gelir. Site gittigidiyor.com mantığı gibi çalışıyor paranız ilk başta siteye gidiyor siz onay verince satıcıya gidiyor yani siz şikayet ederseniz ürün gelmedi diye paranızı alabilirsiniz o yönden güvenilir diye düşünüyorum. Ürün genelde 25 günde geliyor bana 27 günde gelmişti zaten satıcı takip kodu veriyor ve ürünü takip edebiliyorsunuz. Kısacası güvenilir bi site ve satıcı gayet iyi bi sorun olursa satıcı ilgileniyor site üzerinden satıcıya mesaj atabilirsiniz tabi inglizce atmanız gerek. :)

Sanırım indirimin bitmesine 2 gün kalmış. 3-4gün daha bekleseydi alırdım. Tamda denk gelmişim ya şansa bak.

Ümitt

Profesör
Sanırım indirimin bitmesine 2 gün kalmış. 3-4gün daha bekleseydi alırdım. Tamda denk gelmişim ya şansa bak.
İndirim bi kere daha bitmişti 2-3 sonra geri aynısı oldu biraz bekleyin fiyat iner büyük ihtimalle satıcı böyle bi yol izliyor heralde. :D

Ümitt

Profesör
başka satıcılarda bulunabilinir araştır türkiyeye gönderenleri siteden birde bu bilekliğin olayı nedir yaw
+Adım Sayma
+Uyku Tabiki ve Alarm
+Spor Desteği
+Bildirimlerde ve aramalarda titreme
+Suya ve toza dayanıklılık
+Akıllı Kilit (Bence Miui ve Sony cihazlarda bu özellik daha iyi çalışıyor)
+Uzun Pil Ömrü
Özellikleri bu şekilde fiyatına göre güzel bir ürün. :)

Bu arada söylemeyi unutmuşum xiaomi eski xiaomi değil. Fiyatları giderek arttırıyor bkz. ibuygou
Mi 4 300 doların üstünde eski xiaomi böyle fiyatlandırma yapmazdı. Parayı bulunca cozuttular iyiden iyiye. Türkiyeye gelse bile doların da yükselmesiyle birlikte olan bize olacak. İnşallah böyle olmaz da doğru düzgün xiaomiye yakışır bir fiyatlandırma ile gelir telefonlar ülkemize. Olmadı Ucuz yollu OnePlus falan bir şeyler yapıcaz.
Bu arada @engerex hocam OnePlus One'yi nerden, nasıl ve kaça temin ettiniz öğrenebilir miyim?

Elusive Kendi imkanlarıyla getirten bir arkadaştan pasaport kayıtlı olarak aldım. 1 ay kadar kullanmış. Gayet güzel. MIUI kurunca daha da hoş oldu.

@Elusive Kendi imkanlarıyla getirten bir arkadaştan pasaport kayıtlı olarak aldım. 1 ay kadar kullanmış. Gayet güzel. MIUI kurunca daha da hoş oldu.
Kaç gb ve fiyatı?
Bide bu arkadaşın şimdi değil de, daha sonra tekrar böyle getirtme olayı olabilir mi? Mesela OnePlus 2 çıktığı zaman?

Kaç gb ve fiyatı?
Bide bu arkadaşın şimdi değil de, daha sonra tekrar böyle getirtme olayı olabilir mi? Mesela OnePlus 2 çıktığı zaman?
1175TL.
Foumdan bulup elden aldım. Sanırım kendi getirmedi ve o zaman maliyeti belki de altına vermişti. Pasaport kaydını saymazsan getirtenler hemen hemen bu fiyatın 50-150TL üstüne satıyorlardı.

Xiaomi önümüzdeki ilk 3 ay içinde Brezilyaya giriş yapacakmış. Ve bundan sonra giriş yaptıkları her ülkede yerini sağlamlaştırmadan başka ülkelere giriş yapmayacakmış.
http://focustaiwan.tw/news/ast/201505070030.aspx
Kısaca bu sene Türkiye'ye giriş yapmayacaklar gibi duruyor. Hay ben böyle şansın ulan.

Arkadaşım Xaomi mi 5 s plus modelini almış 6 gb ram ve 128 gb hafızası var bende almak istiyorum o telefondan çok beğendim bizim eve geldi arkadaş mortal kombat'ı yükledik telefonuna kasma vs hiç birşey sorun olmadı tabiri caizse çatır çatır oynadık oyunu

Xiaomi da böyle hata falan olur die korkuyorum işte güncellemesinde, telefon türkçe olucak mı ? aldığım gibi bi kurulum yapmadan kullanabilicek miyim ? falan bunlar kafamı çok karıştırıyor. Mi5, Mi5s ve mi max arasında kaldım fiyat daha düşük olursa daha iyi olur şöyle söyliyim İphone 4s kullanıyorum bozulmaya başlamasa hala kullanmaya devam ederim kasmasın donmasın çok performanslı oyunlar oynamam :)

merhaba bu aralar xiaomi telefonlarına bakıyorum fazla bütcem yok ciaomi mi4 -- xiaomi redmi note bu telefonlar nasıl
Arkadaşim redmi 4x ve redmi note 4&4x var bütçeniz ne kadar misal garantili garantisiz nasıl bir cihaz bakıyorsunuz?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

stat counter