Xiaomi Kamerası En İyi Telefon Sıralaması

Bu konuyu okuyanlar

kadircimenelt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar, Xiaomi telefonlarını kamerası en iyi olandan en kötü olana doğru sıralarsak nasıl bir sıralama olur? Bu konuda bilgili olan arkadaşlar bir sıralama yaparsa çok iyi olur. En azından en iyi 10 tanesini sıralasalar çok sevinirim.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
1 mi 8 pro 2 mi 8 mi8 ed mi mix 2s 3 pocophone f1 mi 8 se mi 8 lıte mi a2 mi mix 2 ...

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,358
Merhaba arkadaşlar, Xiaomi telefonlarını kamerası en iyi olandan en kötü olana doğru sıralarsak nasıl bir sıralama olur? Bu konuda bilgili olan arkadaşlar bir sıralama yaparsa çok iyi olur. En azından en iyi 10 tanesini sıralasalar çok sevinirim.
Satın almak istiyorsan başka önerilerde de bulunabiliriz.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Kameraya göre cihaz alıcaksanız veya önceliklerinizdense xiaomi malesef biraz geride rakiplerinden donanımdan kısmıyorlar ama yazılım olarak gerideler

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Kamera sizin için önemliyse Xiaomi cihazları sizi pek memnun etmez. Samsung veya huawei modellerine bakınız.

kadircimenelt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
1 mi 8 pro 2 mi 8 mi8 ed mi mix 2s 3 pocophone f1 mi 8 se mi 8 lıte mi a2 mi mix 2 ...
Karışık olmuş hocam biraz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Satın almak istiyorsan başka önerilerde de bulunabiliriz.
Evet satın almak istiyorum. Ama alacağım telefon kesinlikle Xiaomi olmalı. Xiaomi dışında düşünmüyorum.

Kameraya göre cihaz alıcaksanız veya önceliklerinizdense xiaomi malesef biraz geride rakiplerinden donanımdan kısmıyorlar ama yazılım olarak gerideler
Mi 8 serisi ile bence bunu düzelttiler. Dxomark'tan gayet iyi puan aldı ama alt modellerde dediğiniz gibi malesef. Ben en iyi kameralı telefonu alayım demiyorum zaten. Sadece Xiaomi marka telefonlardan fiyatı 1500-2000 arasında en iyi kameraya sahip olanını almak istiyorum.

Son düzenleme:

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Karışık olmuş hocam biraz.

Evet satın almak istiyorum. Ama alacağım telefon kesinlikle Xiaomi olmalı. Xiaomi dışında düşünmüyorum.

Mi 8 serisi ile bence bunu düzelttiler. Dxomark'tan gayet iyi puan aldı ama alt modellerde dediğiniz gibi malesef. Ben en iyi kameralı telefonu alayım demiyorum zaten. Sadece Xiaomi marka telefonlardan fiyatı 1500-2000 arasında en iyi kameraya sahip olanını almak istiyorum.
1500 2000 en iyi kamerası olan mi a2 dir. Gerisi alınmaz.

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
1500 2000 en iyi kamerası olan mi a2 dir. Gerisi alınmaz.

Kesinlikle arkadaşa katılıyorum zaten o aralıkta başka cihazda yok gibi mi a2 alabilirsiniz tek eksiği ois yok ama güzel çekim yakalayabilirsiniz yetenekli bir kamerası var mi a2'nin işlemci olarakda iyi

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Xiaomi kamera odaklı bir marka değildir fakat kamerası o kadar da kötü değildir. Sizi yarı yolda bırakmaz.