Xiaomi Bataryalar

Bu konuyu okuyanlar

salikk1996

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar
Hiç xiaomi telefon kullanmadım dünden bugüne kadar
Eğer ilk çıktığından bu yana hep xiaomi telefon kullananların yorumlarını bekliyorum
Eski telefonları kötü olabilir teknoloji olarak ama bu aralar yeni xiaomi kullananlar (Uzun bir süre +6 ay)
Batarya performansı kalitesi nasıl bu cihazların bazıları 2-3 ay içinde bataryanın işi bitiyormuş hemen eskime ve düzensizce azalmalar kalibresi bozuluyomuş
sizden ricam böyle bi sorunla karşılaştınız mı eskiden olabilir belki ama 2016-2018 yeni cihazlarda batarya durumu nasıl....

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
merhaba arkadaşlar
Hiç xiaomi telefon kullanmadım dünden bugüne kadar
Eğer ilk çıktığından bu yana hep xiaomi telefon kullananların yorumlarını bekliyorum
Eski telefonları kötü olabilir teknoloji olarak ama bu aralar yeni xiaomi kullananlar (Uzun bir süre +6 ay)
Batarya performansı kalitesi nasıl bu cihazların bazıları 2-3 ay içinde bataryanın işi bitiyormuş hemen eskime ve düzensizce azalmalar kalibresi bozuluyomuş
sizden ricam böyle bi sorunla karşılaştınız mı eskiden olabilir belki ama 2016-2018 yeni cihazlarda batarya durumu nasıl....
Benim arkadaş mi6 kullanıyor.Hiç sorun yaşamadı.Bir diğer arkadaşımda kullanıyor onun telefon modelini hatırlamıyorum sorun yaşamıyor.Zaten bir tek xiaomide değil insan telefonu düzgün kullanırsa telefonda sıkıntı olmaz.Telefon sorunsuz ise...