Xiaomi Amazfit Pace 2 Stratos ( Akıllı Saat Önerisi Olanlar )

Bu konuyu okuyanlar

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Merhaba Arkadaşlar
Bu saat hakkında ne düşünüyorsunuz?
Fiyat yüksek biraz ancak olumlu yorumlar gelirse satın almayı düşünüyorum. Kullanan veya Xiaomi'nin diğer modellerinden bu cihazları bilenleriniz varsa değerli yorumlarınızı bekliyorum. Farklı saat önerisi olanlar da varsa önerilerinizi alabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Xiaomi Amazfit Pace 2 Stratos

erenakbyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Açıkçası ben de arada kaldım. Ya gear sport ya a amazfit stratos arasında kaldım .

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Bence çok aceleniz yoksa bekleyin derim Samsung Tizen kullanımına devam edeceği kesinleşti Gear S4 veya farklı bir isimde gelecek olursa beklemeye değer bence.Ben de şimdilik KW 88 saat ile devam ediyorum hatta uzun bir süredir sıktı beni şarj sorunu geçmedi kullanmıyorum amazfit güzel saat ancak uygulama desteği kullanımı açısından bir çok kişiden uzak dur telkini aldığımı belirteyim.

erenakbyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bence çok aceleniz yoksa bekleyin derim Samsung Tizen kullanımına devam edeceği kesinleşti Gear S4 veya farklı bir isimde gelecek olursa beklemeye değer bence.Ben de şimdilik KW 88 saat ile devam ediyorum hatta uzun bir süredir sıktı beni şarj sorunu geçmedi kullanmıyorum amazfit güzel saat ancak uygulama desteği kullanımı açısından bir çok kişiden uzak dur telkini aldığımı belirteyim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aslında app store baktığımda da Samsung da kötü yazıyor apple için o yüzden çok fark etmez ama şöyle bir şey var S4 gelirse pahalı olur ve ben o kadar para vermem o yüzden f/p olarak büyük ihtimalle stratos alacağım alırsam yazarım

Son düzenleme:

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567

Aslında app store baktığımda da Samsung da kötü yazıyor apple için o yüzden çok fark etmez ama şöyle bir şey var S4 gelirse pahalı olur ve ben o kadar para vermem o yüzden f/p olarak büyük ihtimalle stratos alacağım alırsam yazarım
Tabiki tercihinize saygı duyarım haklısınız Xiaomi bir cihazınız da varsa süper olur .Yorumlarınız bekliyoruz

erenakbyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Tabiki tercihinize saygı duyarım haklısınız Xiaomi bir cihazınız da varsa süper olur .Yorumlarınız bekliyoruz
Aslında app store baktığımda da Samsung da kötü yazıyor apple için o yüzden çok fark etmez ama şöyle bir şey var S4 gelirse pahalı olur

Iphone 7 kullanıyorum ikisininde apple uygulama olarak iyi olmadığını duydum ve stratos un daha büyük olması daha çok ilgimi çekti buyüzden büyük ihtimalle onu alacağım ve görüşlerimi belirtirim

Son düzenleme:

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için. Amazfit stratos ile ilgili benim anlamadığım iki farklı model mi var?
Bazı yerlerde kayış deri olarak görünüyor bazı yerlerde plastik olarak. Hepsiburada modelinde kayış normal görünüyor ancak ismi Stratos olarak girilmiş. @erenakbyk Ne zaman almayı düşünüyorsunuz?

erenakbyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için. Amazfit stratos ile ilgili benim anlamadığım iki farklı model mi var?
Bazı yerlerde kayış deri olarak görünüyor bazı yerlerde plastik olarak. Hepsiburada modelinde kayış normal görünüyor ancak ismi Stratos olarak girilmiş. @erenakbyk Ne zaman almayı düşünüyorsunuz?
Iphone 7 kullanıyorum ikisininde apple uygulama olarak iyi olmadığını duydum ve stratos un daha büyük olması daha çok ilgini

Evet Pace2 ve Pace2 S mi C mi ne var ama tek gark kayış ve ekran burda güçlendirilmiş bir cam var ama C de safir bir ekran var

Son düzenleme:

erenakbyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

Saati sonunda aldım ve beğendim kola oturuşu güzel fakat ekran biraz üzebilir çünkü diğer akıllı saatlere hiç benzemiyor saat arka planı olarak ise 14 tane var kendiniz arkaya foto koyabilirsiniz ilk izlenimlerim güzel ama ekranı farklı biraz @Omerov @nextman

Son düzenleme:

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Bildirim gelmedi bana tesadüf gördüm hayırlı olsun. Artık almışsın şimdi sana düşen keyfini çıkarmak :) . Ben de Mi Band 3 bilekliğime sonunda kavuştum. Güzel gayet kullanışlı şarjı şimdilik iyi gidiyor bana önemli bildirimleri ve saati göstersin yetermi . Ekranı daha güzel olmuş dokunuşu vs harika su geçirmezliği de var eh bundan iyisi olursa ona da kısmet deriz.

erenakbyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bildirim gelmedi bana tesadüf gördüm hayırlı olsun. Artık almışsın şimdi sana düşen keyfini çıkarmak :) . Ben de Mi Band 3 bilekliğime sonunda kavuştum. Güzel gayet kullanışlı şarjı şimdilik iyi gidiyor bana önemli bildirimleri ve saati göstersin yetermi . Ekranı daha güzel olmuş dokunuşu vs harika su geçirmezliği de var eh bundan iyisi olursa ona da kısmet deriz.
Açıkçası ben saati geri verdim çok güzel bulamadım görünüş güzel ama gear sportun içindeki uygulamalr falan daha güzel normal saatle devam etmeye karar verdim @nextman

Son düzenleme: