Xenforo Elegance 2 Temasında logo değiştirme

Bu konuyu okuyanlar

Kadir2634

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, elegance 2 temasını kullanıyorum, forum ve admin panel logolarını değiştiremedim, diğer ilgili konuları inceledim ama bir sonuç alamadım, teşekkürler.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Kullandığınız tema dosyaları içerisinde logo-hd.png dosyasını aratın aynı boyutlardaki kendi logonuzla değişim yapıp değişimi onaylayın düzelecektir..

Kadir2634

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Peki default üyelerin avatarlarını değiştirme iznini kaldırdım, kendi belirlediğim avatarı tek seferde yeni üye olan kişilere nasıl uygulayabilirim, cevabınız için teşekkür ederim.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Peki default üyelerin avatarlarını değiştirme iznini kaldırdım, kendi belirlediğim avatarı tek seferde yeni üye olan kişilere nasıl uygulayabilirim, cevabınız için teşekkür ederim.
Default avatar olan resimleri kendi belirlediğiniz resimlerle değiştirin ama şuna dikkat edin bay bayan belirsiz cinsiyet gruplar için değişik no avatar resimleri var default da tema içinde bulun aynı isimle istediğiniz resmi değiştirin..

Kadir2634

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Default avatar olan resimleri kendi belirlediğiniz resimlerle değiştirin ama şuna dikkat edin bay bayan belirsiz cinsiyet gruplar için değişik no avatar resimleri var default da tema içinde bulun aynı isimle istediğiniz resmi değiştirin..
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim sorunumu hallettim, konu kilitlenebilir :)

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Rica ederim kilit e gerek yok diger arkadaslar konudan faydalanip bize mesaj gonderebilmeli iyi forumlar..