Xbox1-kinect

Bu konuyu okuyanlar

oomegaak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar selamlar oncelikle soylemeliyim ki moral bozuklugum hat safhada olay ise soyle;
Daha once farkli konularda bahsettigim uzere amerikadan gelecek olan bi akrabama ps4 siparisi verdim 29 temmuzda siparis gececek (last of us pre orderdan cikis stokta olma tarihi) ancak kafayi yememe neden olan birsey oldu... Esimin arkadaslarindan biri xbox1 ve kinect ile oynadiklari ani cekmis esim tutturdu bundan istiyorum diye... Ya diyorum grafik falan ps4 de xboxun 1.5 kati arti kinect ayri para diye ama anlamiyor... Ne dersiniz siparisi xbox+kinect seklinde degissem mi?:(... Ben ps4 le psn hesabi acip infamous a falan kafayi takmis haldeyim esimde iki kisi araba yarisina.... Yokmu iki kisi ayni anda oynanabilen bi araba yarisi falan ps4 de yada kinectin yerini tutabilecek bisi yokmu??

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
PS de de kamera ile oynanan oyunlar var diye biliyorum.

oomegaak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece just dance varmis tek oyun oda araba yarisi falan xbox da kinect oyunlari fazla ondan oynayalim falan diyip duruyo... Hem maliyetli hemde ps4den daha az performansi olan bi cihaz almak istemiom acikcasi xbox1 i su needforspeed rivals falan 2 kisi oynanabiliomu ayni anda? Yada drive club?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bilgim yok kardeşim şimdi yalan yanlış bilgi vermek istemem.

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Eye camera kinect gibi kullanışlı değil, Siz bunla karşı tarafa kamera açarsınız ve eye uyumlu oyunları oynarsınız ama şu an piyasa da eye uyumlu sadece Just Dance 2014 var bunun 2015 versiyonuda şu an geliştiriliyor. Eye camera uyumlu çok oyun da çıkmayacak. DriveClub de co op olacak ancak yerel co op olup olmayacağı konusunda henüz net birşey yok.

oomegaak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani kisaca ps4 icin bi sure gorunurde 2 kisi ayni anda oynayabilecegim fifa haric oyun yok dogrumudur hocam :(

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Yani kisaca ps4 icin bi sure gorunurde 2 kisi ayni anda oynayabilecegim fifa haric oyun yok dogrumudur hocam :(

Resogun var. Yerel co op özelliği var. Üstelik PSN kullancılarına oyun bedava, oldukça da eğlenceli bir oyun :) Oyun çeşitliliği giderek artacak.

The Last of Us Remastered gümbür gümbür geliyor. Oyun hollywood filmlerini aratmayacak kalitede siz oynasanız eşiniz baksa bile yeter :)

http://forum.shiftdelete.net/sdn-ha...-the-last-of-us-remastered-ertelenebilir.html

oomegaak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O yuzddn zaten 29 unda siparis vermesjni istedim cidden harika bir oyun ve sizin sayenizde aliyorum bu oyunu yoksa gozumden kacmisti ... Tabi planlarim bozulmasa boyleydi, olmadi bide xbox360+kinect alsam diyecegim ama bu seferde ekonomi dibe vuruyor ahh sana kinecti gosteren arkadasina kafa goz girsem anca rahatlarim....

oomegaak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Resogun da guzel ama grafik ve oynanis olarAk bi drive club degil kandirmasi cok zor olacak esimi yaw...

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Hepsi PS4 oyunu ve yerel co op özelliği var. Özellikle Resogun tavsiyemdir. Oynarken çok eğleneceksiniz :)

Injustice gods among us ultimate edition

Lego marvel super heroes

The lego movie videogame

Dead nation apocalypse edition

Rayman legends

Mercenary kings (Ücretsiz)

Resogun (Ücretsiz)

Nba2k14

Trine 2

oomegaak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yerel co-op iki kisi tek ps uzerinden ayni anda oynamak manasindadir demi hocam pek bilmedigim bi terim ugrastiriyorum senide kusura bakma

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Evet. Tek PSN hesabı üzerinden iki kol ile aynı ekranda oynanan oyunlar.

oomegaak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cok tesekkur ederim master... Lego ile kandirabilirim sanirim calismalar baslayacak yarindan itibaren:) yaw su kinect bi anlik heves bence nette herkes 10 gunde bi kenara atarsiniz falan yazmislar sizin dusunceleriniz nedir bu konuda basbelasi hocam?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Hiç Xbox sahibi olmadım. Hep PS kullandım. PS'de de kamerasını falan kullanmadım. Öyle oyunlar bana hitap etmiyor. Başta eğlenceli olabilir ama bir süre sonra sıkar. Sürekli hareket etmek zorunda kalıyorsun :)

oomegaak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladim hocam yaw devamli kullanicisi da fazla yok heralde ama bayan kafasi iste gordu istiyor... Diyorum alim bi tane xbox360+kinect bi sure sonra hevesi gecince satayim oda tam ps4 uzeri ekonomiyi de zorlar esimde ps4 hem xbox kafe mi kuruyoruz der... Sikinti yani asagi tukursem sakal yukari tukursem biyik :( bakalim su lego trine resogun kandirirsa super olucak ...

oomegaak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cok tesekkur ederim hocam esime bunu uzun uzun anlatip cozume ulasmaya calisicam cok sagolasin last of us icin bastiricam bakalkm inşAllah cozume ulasacagiz ...