Xbox One X Alınır Mı? - 1999₺

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ayrıca aklıma geldi PlayStation da da Gold üyelik benzeri bir sistem var online için sanirim
Hocam dediğin gibi iki tane kod çıktı biri 14 günlük gold üyeliği diğeri 1 aylık oyun diyor ama ne olduğunu tam anlamadım onu.
Hocam nişan almak çok zor yaa :)) yok mu bunun biraz daha basit yolu. 3n azında nişan alırken hassasiyeti arttırıp azaltma yeri yok mu bunun. Böyle inanılmaz zor geliyor birde hep mouse kullanmış biri için.

Murat ALTUĞ

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Nişan konusunda da yapabileceğiniz tek şey sürekli oynamak oynadıkça eliniz alışır bende aynı durumda idim zamanla alıştım kacari yok yani bu durumun

Nişan konusunda da yapabileceğiniz tek şey sürekli oynamak oynadıkça eliniz alışır bende aynı durumda idim zamanla alıştım kacari yok yani bu durumun
Hocam en azından nişan hassasiyeti ayarlıyor olabilseydim çok iyi olurdu. Bana çok hızlı geliyor. Hedef alırken aşağısı yukarısı hep birbirine giriyor bir görsen tam bir rezillik. 35 den sonra reflekslerim ne kadar alışır o da ayrı bir konu. Hatamı yaptık acep :))

Oyun ayarlarından o kadar anlamam şahsen en doğru ayar sana düzgün gelen dir
Orjinali bozma diyorsunuz yani :)
Acaba Tomb Raider oynu ile mi başlasaydım daha rahat olabilirdi sanırım oyun koluna alışmam. Eğer beğenirsem denem sürecinde 1 yıllık gold üyeliği alırım. Bu arada sanırım dün gece sizi listeye ekledim ismim japon ismine benzer argomsu birşey değiştireceğim onu makarasına yıllar önce uydurup koyduğum bir isimdi.
Size ricam favori oyunlarınız nelerdir yazarmısınız birde çocuğum 6 yaşında ona uygun şirin oyunlar var mı?

Arkadaşlar Philips 55pus7502 ile Xbox one x konsolunu hdr modu ile açtım ve hem oyunlar hem televizyon resmen lv atladı o neee yaa hayran kaldım görüntüye.

Murat ALTUĞ

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Ben genelde yarış türü tercih ediyorum
Forza motorsport 7
Project cars 2
Forza Horizon 3
F1 2016
ayrıca
favorimiz World of Tanks