Xbox one s mi ps4 mü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 4)

Ayrıca ek bilgi konsol alıyor iseniz multi oynamak için ek bir üyelik almak zorundasınız bundan kaçarınız yok bilin bu üyeliği almaz iseniz evinizde tek başınıza oyun oynarsınız
Bende xobx one s alacam içinde 3 ay live 3 ay game pass olcak ve 2 kol alacam ek bi üyelik derken ben anlamadım acaba nasıl olacağını söyleyebilirmisiniz

Xbox görüntü şekil estetik açıdan gerçekten çok hoşuma gidiyo beyaz renk , o renkli tuşlar TV ye bağlarsan ultra HD kalite cabası ama Türkiye'de fazla göz önüne alınmadı alıcısı az Ps4 daha önemsenmiş yurt dışında Xbox kullanan çok fazla o yüzden bence PS4 al keyfine bak premium üyelik , oyun takas falan pek anlamadığım konular ama ps4 iyidir sonradan pişman olmazsın xbox alırsan olabilirsin ama mediamrkt da çalışan görevliden aldığım tavsiye'yle ps4 diyorum

Ps4 ve ps4 pro kullandım. Zamanında maddi sorundan dolayı elimden çıkarmıştım. Maddi sorunumu düzeltince tekrar konsol almak istedim. Bu sefer xbox one s aldım. Gamepass ile ea access sistemi sayesinde bir çok popüler oyunun ücretsiz oynuyorum. Ps4 kendi özel oyunları güzel lakin malesef fiyatları çok uçuk seviyede. Makine çok ısınıyor. Xbox one s konsolun nerdeyse hiç ısınmadığını söyleyebilirim. Özellikle controller daha iyi ele oturuyor. Online hizmet kalitesini başarılı buldum. Ayrıca xbox oyunlardaki renk paleti ps4'de göre daha farklı daha canlı gösteriyor. Bana güzel gözüktü. Tavsiye ederim. Xbox one daha bütçe dostu Ps4 biraz daha maddiyatçı diyelim.

stat counter