Xbox One Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ben bişe soracam bu xbox live ile live gold arası fark nedir bide xbox live üye olsam her ay para ödemek zorunda mıyım abone gibi yani. Ben arada bir üye olmak istiyorum

Murat ALTUĞ

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Ben bişe soracam bu xbox live ile live gold arası fark nedir bide xbox live üye olsam her ay para ödemek zorunda mıyım abone gibi yani. Ben arada bir üye olmak istiyorum
ikisi aynı aslında üyelik alırsan abonelik ücreti var tabiki live üyelik ne işe yarar dersen multi oyunlara girebilmeni sağlar

Multilere giremez sin ayrıca her ay hediye edilen gold oyunları oynayamazsin
Hocam ben anlamadım galiba o yüzden bi kere daha soracağım. Diyelim ben sadece bu ay xbox live üyesi olmak istiyorum diğer aylar değil bu mümkün mü? Yani istediğim ay olup istediğim ay olmasam olur mu?

Bende xbox one s var sürekli oyun indirip siliyorum bi zararı olur mu? İlk xbox ım olduğu için içimde bir tedirginlik var.

Murat ALTUĞ

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Bende xbox one s var sürekli oyun indirip siliyorum bi zararı olur mu? İlk xbox ım olduğu için içimde bir tedirginlik var.
Bildiğim kadarı ile bu tip şeyler konsollarda pek birşey ifade etmiyor olacak tek şey çok çok fazlası ile sil yükle yapmandan kaynaklı dosya lar dağılım gösterecek çok nadirde olsa bir takılma olabilir oyunlarda

Arkadaşlar one hala alınırmı yoksa one S modelinemi yöneleyim ne dersiniz ?

arkadaşlar pubg rocket league fortnite oynayanlar varsa gelin beraber oynayalım nick: Dr. Cunkas

---- Mesajlar birleştirildi ----

ya bana göre sakın one alayım deme neden çünki çok büyük adaptör tuğla kadar bana sorarsan bende one s kullanıyorum git media markt yada teknosadan paket al ben aldım ünlü bazı oyunlar ve yanında ve 2. kolu ücretsiz veriyorlar bunun yanında üyeliklerde var ama paran varsa one x alabilirsin

---- Mesajlar birleştirildi ----

olur

Son düzenleme:
Gamer tag: Ragnarath 52 ekleyin arkadaşlar. Şuan aktif olarak division ve for honor oynuyorum.