Xbox nerden alınır?

Bu konuyu okuyanlar

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Merhaba;

Halihazırda Playstation 3 kullanıcısıyım.Move oyunları oynamama rağmen, Kinect donanımlı bir Xbox ta almayı düşünüyorum.Çoğu teknoloji markette konsol bulamadım.Nereden almamı öneririsiniz? Alırken nelere dikkat etmeliyim? Hangi Kinect oyunlarını önerirsiniz?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

Ayrıca 4 ve250GB lık versiyonlar bulunuyor.Bunlar Playstationda olduğu gibi oyun yüklemek içinmi kullanılıyor?

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bende Xbox yok ama bildiğim kadarıyla yardımcı olayım.
1.Evet ps`da olduğu gibi film yada oyun depolamak için kullanılıyor. Oyunları hddye atıp oynayabilirsin fwli ise cihaz eğer 4gbın sana yeteceğini düşünüyorsan al ama yetmezse 250gblık al.
Bir de oyunları hddye atıp oynarsan 3k sorunu en aza iniyormuş.
Gerçi slimde öyle bir sorun kalmadı ama arada yine oluyor :)

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Bende Xbox yok ama bildiğim kadarıyla yardımcı olayım.
1.Evet ps`da olduğu gibi film yada oyun depolamak için kullanılıyor. Oyunları hddye atıp oynayabilirsin fwli ise cihaz eğer 4gbın sana yeteceğini düşünüyorsan al ama yetmezse 250gblık al.
Bir de oyunları hddye atıp oynarsan 3k sorunu en aza iniyormuş.
Gerçi slimde öyle bir sorun kalmadı ama arada yine oluyor :)

Yanlış bilgi.Oyunu depoluyorsun ancak oyun u açmak için DVD'yi takmak gerekiyor filmlerde Xbox Live'dan aldıklarımız depolanıyor.Eğer elinde DVD varsa normal izliyorsun HDD'ye atamıyorsun.

HDD'ye atarsın DVD okuyucu yormazsın sadece 3K ihtimali slimler ile bitti zaten.O konuda endişe etmeye gerek yok.

Bu arada 4GB ve 250GB senin kullanmana bağlı eğer oyunları DVD'den değil HDD'ye kopyalayacağım diyorsan 250 GB al.Ayrıca Kinect oyunlarının hepsini öneriyorum çünkü oynadığımdan biliyorum nereden satın alınacağına gelirsek yaşadığın şehirde ki spotçular olabilir veya Mediamarkt ama mediamarkt'ta Kinect 499 tl Xbox'da hatırladığım kadarı ile 699 olması lazım yani çok pahalı :) o yüzden spotlara yönelmeni öneririm :)

bu da benim sistemim :D

Uploaded with ImageShack.us

ReasTa

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Yanlış bilgi.Oyunu depoluyorsun ancak oyun u açmak için DVD'yi takmak gerekiyor filmlerde Xbox Live'dan aldıklarımız depolanıyor.Eğer elinde DVD varsa normal izliyorsun HDD'ye atamıyorsun.

HDD'ye atarsın DVD okuyucu yormazsın sadece 3K ihtimali slimler ile bitti zaten.O konuda endişe etmeye gerek yok.

Bu arada 4GB ve 250GB senin kullanmana bağlı eğer oyunları DVD'den değil HDD'ye kopyalayacağım diyorsan 250 GB al.Ayrıca Kinect oyunlarının hepsini öneriyorum çünkü oynadığımdan biliyorum nereden satın alınacağına gelirsek yaşadığın şehirde ki spotçular olabilir veya Mediamarkt ama mediamarkt'ta Kinect 499 tl Xbox'da hatırladığım kadarı ile 699 olması lazım yani çok pahalı :) o yüzden spotlara yönelmeni öneririm :)

bu da benim sistemim :D

Uploaded with ImageShack.us

O değilde baya sevdim sistemini hocam, gitar tamam da bateri biraz fazla ''ilgi'' duyduğunu gösteriyor. :D Ben olsam gitarı alırdım Rock Band ve Guitar Hero'da oynardım, bateri yerine de oyun arşivimi çoğaltırdım. (Malum bateri pahalı) Tabi fwli kullanıyorsan o ayrı mesele :)

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22
FW'li yoksa bütçe dayanmaz o ayrıca set Gitar+Bateri+Mikrofon :D 80'in üzerinde oyun var zaten :D

ReasTa

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
FW'li yoksa bütçe dayanmaz o ayrıca set Gitar+Bateri+Mikrofon :D 80'in üzerinde oyun var zaten :D

Avatara bakmadan yorum yapmıştım şimdi avatara baktımda sen gerçekten ''xbox manyağısın'' hocam, o nasıl bi xbox sevgisidir öyle :D