Xbox kolu ile alıcıyı bağlayamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Komedicocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ilk başka konuyu yanlış yerde açtıysam gerçekten çok özür dilerim fakat acelem var gitti gidiyordan xbox wireless controller for pc aldım fakat kolla alıcıyı bağlayamıyorum işletim sistemi 8.1 videodada gösterdim internetteki çoğu şeyi denedim lütfen acil yardım !
[Neden acil diyorum çünkü çalışmıyorsa geri gönderecem gitti gidiyordan alışveriş yaptısanız bilirsiniz 3 gün deneme imkanınız var deniyorum deniyorum olmuyor eğer olmassa geri gönderecem ]

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ilk başka konuyu yanlış yerde açtıysam gerçekten çok özür dilerim fakat acelem var gitti gidiyordan xbox wireless controller for pc aldım fakat kolla alıcıyı bağlayamıyorum işletim sistemi 8.1 videodada gösterdim internetteki çoğu şeyi denedim lütfen acil yardım !
[Neden acil diyorum çünkü çalışmıyorsa geri gönderecem gitti gidiyordan alışveriş yaptısanız bilirsiniz 3 gün deneme imkanınız var deniyorum deniyorum olmuyor eğer olmassa geri gönderecem ]

Aynı koldan bende kullanıyorum, sen microsoft'un sitesinden bu kolla ilgili driver var http://www.microsoft.com/hardware/tr-tr/d/xbox-360-wireless-controller-for-windows bunu indirip pc ye kurup ondan sonra alıcıyı v.s takıp pc de şu yolu izle; aygıt yöneticisinden/sürücü güncelleştirme den/bilgisayarımı tara dan/bilgisayarımdaki sürücü listemden yüklediğin xbox driverını bul ve yükleme işlemini tamamla.Ben bu şekilde bu kolu 3-4 senedir kullanıyorum ve bu zamana kadar da hiç bir sorunla karşılaşmadım.

Komedicocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu işlemi 15-20 kere yapmışımdır olmuyor daha detaylı bir şekilde anlatırmısın ben windows 8.1 kullanıyorum neyse windows 7 için kurdum bilgisayarıma sonra aygıtlar>bilinmeyen aygıt>sürücüyü güncelle>bilgisayarımı tara>Xbox 360 çevre bilimleri var>ordan sonra birsürü şey çıkıyor ne yapabilirim video filan yokmu 8 yöntemlerini çok denedim olmuyor alıcısını eşleştirmek için basıyorum yanıp sönüyo sonra kumandayıda alıyorum yuvarlakta dönüyo ama bulmuyor bunla ilgili video yu çekip atarım isterseniz. ama arkadaşlar lütfen 1 günüm kaldı ürünü onaylamak için