Xbox 360 Slim hakkındaki düşüncelerim

Bu konuyu okuyanlar

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Herkese merhaba;

Xbox kategorisine ilk mesajı yazmanın heyecanı içerisindeyim :D

Oyun bölümündeki bir konuda xbox hakkındaki görüşlerimi kısaca belirtmiştim buraya da daha ayrıntılı bir şekilde yazmak istiyorum. Öncelikle 2009 yılından beri Playstation 3 sahibiyim. Aslında o zamanlar xbox almayı düşünüyordum ancak o zaman henüz çözümlenmemiş 3K sorunu gözümü korkuttu ve Ps3 aldım. Geçen hafta xbox 360 slim 250GB konsolu da Ps3 ün yanına yerleştirdim :) xbox hakkındaki şu ana kadar olumsuz olarak sadece sağ kısmındaki fazla ısınmayı söyleyebilirim. Meslek olarak elektronik sektöründe olduğum için aşırı ısınan elektronik cihazlar beni hep korkutmuştur :) Onun dışında grafikleri bana Ps3 ten daha iyi geldi. Ve kinect bence muhteşem ki Ps3 te çift move kolu ile oyunlar oynuyorum. Ayrıca ilk başta kontrollerları playstationinkilere göre biraz daha ağır geldi ama alışmak pek uzun sürmüyor. Yeni bir xbox kullanıcısı olarak benim aktarabileceklerim şimdilik bu kadar. Ancak [MENTION=101322]serkan94[/MENTION] arkadaşımız xbox konusunda gayet tecrübeli. Sanırım bu kategoride admin de kendisi olacaktır.

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Hocam peki sizce hala xbox 360 almak mantıklı mı.Bende aslında xbox 360 almayı düşünüyorum ama oyunlar konusunda endişeliyim. Acaba kaç yıl daha güncel oyunlar çıkar xbox 360. Bu nokta sadece beni düşündürüyor

hayrettinnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam peki sizce hala xbox 360 almak mantıklı mı.Bende aslında xbox 360 almayı düşünüyorum ama oyunlar konusunda endişeliyim. Acaba kaç yıl daha güncel oyunlar çıkar xbox 360. Bu nokta sadece beni düşündürüyor

arkadaşım sana tavsiyem paranı biriktir ps4 al xbox 360 da 1 sene sonra yeni oyun çıkmaz söyliyim sana şimdi gta 5 falan gelicek diyolarda 1 seneye emin ol daha yeni oyun çıkmaz xbox one alma sana xbox one almaman için kısa bi özet geçiyim her 24 saatte bir internete bağlanman gerek,xbox live aylık para vermen lazım,oyunu alıp 2.el olarak satamazsın satmaya çalışırsan oyunun sahipleri o cdyi banlama hakkına sahipler,xbox live hesabını kendi konsolun hariç başka xbox one konsoluna bağlayıp girersen sadece 1 SAAT!!! oynayabilirsin daha çok var aklıma gelmiyor. ps4de birsürü güzel exclusive oyun var bu saatten sonra xbox 360 almak birazcık mantıksız paranı biriktir ps4 al

bu arada xbox one ın tek güzel yanı her ay xbox live gold üyelerine 2 eski oyun hediye ediyolar bu ilk 2 hediye assassins creed ve halo3 olcak ama emin ol bu oyunlar aylar geçtikçe daha değeri düşük oyunlar hediye edicekler

ben xbox360 sahibiyim ve daha bu senenin oyunlarında kasmalar yaşıyorum eskidi yani konsol

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
arkadaşım sana tavsiyem paranı biriktir ps4 al xbox 360 da 1 sene sonra yeni oyun çıkmaz söyliyim sana şimdi gta 5 falan gelicek diyolarda 1 seneye emin ol daha yeni oyun çıkmaz xbox one alma sana xbox one almaman için kısa bi özet geçiyim her 24 saatte bir internete bağlanman gerek,xbox live aylık para vermen lazım,oyunu alıp 2.el olarak satamazsın satmaya çalışırsan oyunun sahipleri o cdyi banlama hakkına sahipler,xbox live hesabını kendi konsolun hariç başka xbox one konsoluna bağlayıp girersen sadece 1 SAAT!!! oynayabilirsin daha çok var aklıma gelmiyor. ps4de birsürü güzel exclusive oyun var bu saatten sonra xbox 360 almak birazcık mantıksız paranı biriktir ps4 al

bu arada xbox one ın tek güzel yanı her ay xbox live gold üyelerine 2 eski oyun hediye ediyolar bu ilk 2 hediye assassins creed ve halo3 olcak ama emin ol bu oyunlar aylar geçtikçe daha değeri düşük oyunlar hediye edicekler

ben xbox360 sahibiyim ve daha bu senenin oyunlarında kasmalar yaşıyorum eskidi yani konsol

Hocam dedikleriniz mantıklı ama iste ps4 kopya oyun çalıştırmıyor ve xbox 360'ın beni çeken tarafı kinect ve kopya oyunu rahatça çalıştırması.
Bi de ps4 ün Türkiye'ye minimum 1400-1500 tl ye girer ve oyunları da 100-150-200 tl civarında olur ve ben bu yaz çalışıp kendi paramla almayi düşündüğüm için fiyatı beni zorlar.Babama da oyun için para harcatmam bi de bu meselede var.
Bu arada hangi xbox 360 modelini kullaniyordunuz siz
[MENTION=74690]loverman[/MENTION] Hocam sen ne diyorsun hic kasmalar falan yaşadın mı günümüz oyunlarında kasma gibi problemler yaşadın mı veya şikayetçi olduğun bir sey var mi?

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
[MENTION=225998]hayalli[/MENTION] xbox 250gb slim modelini aldım. Yeni çıkan oyunlarda herhangi bir kasma yaşamadım şahsen.

hayrettinnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam dedikleriniz mantıklı ama iste ps4 kopya oyun çalıştırmıyor ve xbox 360'ın beni çeken tarafı kinect ve kopya oyunu rahatça çalıştırması.
Bi de ps4 ün Türkiye'ye minimum 1400-1500 tl ye girer ve oyunları da 100-150-200 tl civarında olur ve ben bu yaz çalışıp kendi paramla almayi düşündüğüm için fiyatı beni zorlar.Babama da oyun için para harcatmam bi de bu meselede var.
Bu arada hangi xbox 360 modelini kullaniyordunuz siz
@loverman Hocam sen ne diyorsun hic kasmalar falan yaşadın mı günümüz oyunlarında kasma gibi problemler yaşadın mı veya şikayetçi olduğun bir sey var mi?

Tamam eğer korsan oynamak istiyorsan xbox 360 al tabi ps4 e daha kırıcaklar falan uzun sürer dediğin gibi pahalı olucak
ayrıca bende medal of honor warfighter halo 4 ve red dead redemption oyunlarımda kasma yaşıyorum
hatta mohw de bazen 20 dk 30 dk boyunca oyunun sesinin gittiğine şahit oldum konsolum xbox 360 250 gb slim

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Tamam eğer korsan oynamak istiyorsan xbox 360 al tabi ps4 e daha kırıcaklar falan uzun sürer dediğin gibi pahalı olucak
ayrıca bende medal of honor warfighter halo 4 ve red dead redemption oyunlarımda kasma yaşıyorum
hatta mohw de bazen 20 dk 30 dk boyunca oyunun sesinin gittiğine şahit oldum konsolum xbox 360 250 gb slim

Hocam bilgiler icin tesekkürler.Ben bi arastirip bakayım eger çoğu kullanıcı kasma.sorunu varsa alinmaz.o zaman.
Zaten bu sene üniversiteyi buyuk ihtimalle şehir dışında kazanacagim yani bu eylüle kadar halletmeliyim.bu.konsol.olayini.Zaten ps 3 te bile. Kıralamayan oyunlar falan da var.Simd ps 4 ün kırılması falan uzun iş o yüzden ya xbox 360 veya iyice para.biriktirip saglam.bir bilgisayar toplamak veya laptop almak

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22

Senin makine iyi durumda değil o zaman , bende hiç kasma yok.Bir ara konsolu temizlettir bence

gagilo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hala daha ps2 ye oyun çıkıyor.. örnek fifa14.. artık hesabını sen yap.. ps2 13 yaşında.. hatta 14 yaşından gün aldı :biggrin: